Kategoriler
Genel

Zaten Hepimiz Çıldırıyoruz

Redditduh hakkındaki yorumları okurken, özellikle şehir ve eyalet subaylarında ve insanlarla IRL ile konuşurken insanların aptal olduğunu biliyordum ama eve getirmek için böyle bir şey gerekiyor. TPTB’nin yaptıklarını yapması çok kolay oldu. Bu kilitleme sanki salaklarla uğraşmak zorundaydın ama mesafeni koruyabilirsin ama şimdi onlarla birlikte bir evde kilitlisin. Bazıları ne kadar kolay olduğu için şok. Benim gibi diğerleri şok ama şaşkın değil diyebilirler. İnsanlar tarihe bakar ve nasıl yaptıklarını merak ederler mi? İnsanlar neden birlikte gitti? Bu bir daha asla olmaz, bunu asla böyle yapmazdım. Ama insanların asla değişmediği gerçek bir gerçek var. Evrimcilerin neyi teorize ettikleri umrumda değil, siz de sizsiniz. Eminim sadece ben değilim ama biz de etkiler çok duman temizler çok hak ettikleri ve gerçekten istediğini alacak gerçeği dışarı bükülmüş memnuniyeti alacak. Ve şikayet ettiklerinde duymak istemeyeceğiz ve ne olduğunu, neden olduğunu merak ettikleri aptallar gibi görünmek ve kendileri dışındaki herkesi suçlamak istemeyeceğiz. Zamanın başlangıcından itibaren yaşlı köleler hakkında ne istediğini söyle ama en azından savaştılar ve köle insanları insanları köleliğe koymak için çaba sarfetmek zorunda kaldılar. Sanırım insanlar değişiyor. Evcilleştirilmiş bir hayvanı eğitmek vahşi olandan daha kolaydır. Geçmişteki bazı insanların barbarlar ve vahşiler olarak etiketlenmesine şaşmamalı. Kavga ettiler. Ve herkes bunun kötü olduğunu biliyor. Özgürlük size söyledikleridir. Bahçede koşabilirsin ama bırakmasan iyi edersin.

Belki söylediklerim bu alt bölüme ya da herhangi bir alt bölüme uymuyor ve cehenneme indirilecek ya da düşürülecek umrumda değil. neyse. İnsanlar eğitimleri yerine zihinleri, gözleri ve kulakları onlara yanlış olduğunu söylemesi gereken bir şeye inanırsa, söyleyecek başka bir şey yoktur. Bahse girerim kontrolörler ne kadar kolay olduğuna şaşırırlar. Birçok komplo teorisyeninin doğru olduğu ve hala önemli olmadığı gün burada komik. Federasyonun tadını çıkarın, eminim t.v. gösteri ve filmler söylüyor. Ve neden olmasın? Bu şekilde planladılar. Oh ve bu arada lütfen Simpsons ve Family Guy’ın bir şey tahmin ettiğini söylemeyi bırak. Bunu tahmin etmediler. Diğer şovlar ve filmler arasında.

Ama herkes iyi ve güvende hissettiği sürece kimin umurunda. Unutmayın, dünya tarihinde hiç bir zaman gerçek olmamıştı. Ancak Amerika Birleşik Devletleri’ne, insanlara iç savaştan sonra 1776’dan beri var olduğu öğretildiği için çok kötü hissetmeyin. Daha sonra çoğu insan da almamıştı ve yapan herkes de göz ardı edildi. Bu sadece bir sonraki adım. Albert Pike nerede olursa olsun gurur duymalı. Komik, hiç kimse konfederasyon heykellerini kaldırıp çıkarmadıklarını nasıl sordular, kimsenin nasıl kaldırılmadığını ve neden Washington D.C.’de bir konfederasyon generali heykeli olduğunu? Şimdi önemli değil. Uzun zamandır değil.

Filmleri sevenler için, t.v. boklar ve kıkırdamalar için sıkılıyor Angel sezon 5 özellikle bölüm 17: Altında izlemek ve Lindsey dinle. L.A.’dan Escape’i izleyin ve buluştuklarında Hershe’nin Snake’e ne söylediğini dinleyin. Bu bir gaz. Hepsi bir komplo ve yine de burada hepimiz deliyiz değil mi?

“Zaten Hepimiz Çıldırıyoruz” için 26 yanıt

Karabük merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 17-04-2020 03:40:47

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-04-2020 07:44:02

Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 17-04-2020 13:22:43

Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-04-2020 03:03:38

Burdur merkezden ben Emine. Slm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 20-04-2020 05:26:13

Rize merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi vallaha mükemmel, teşekkürler 23-04-2020 04:53:17

Hatay merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten valla çok güzel, sağolun 23-04-2020 22:37:17

Aydın merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-04-2020 21:17:32

Bingöl merkezden ben gaye. Merhabalar web siten vallaha billaha güzel, tebrikler 28-04-2020 00:27:48

Bolu merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 29-04-2020 06:10:44

Kırşehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 05-05-2020 14:33:36

Muş merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-05-2020 13:26:54

Mersin merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 14:39:56

Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selamlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, saolun 15-05-2020 01:07:38

Aydın merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, tebrikler 26-05-2020 05:27:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir