Hiçbir milyarder (veya yakında trilyoner olacak), şirketler dışında gerçekten hiçbir şeye sahip değil. Diğer şirketlerin sahibi olan şirketler dahil (örn: Vanguard, Blackrock, Bank of America, vb.). Uyku dışında ve sadece bazen seks, tüm zamanları “şirket zamanı” dır ve çok az vergi indirimi vardır. Sadece “sarf malzemelerine” (yiyecek / içecek / yakıt) sahipler ve kayıp veya hasar durumunda neyin yazılabileceğini; belki birkaç suçlu zevk / hobi oyuncakları.

Ayrıca zararına iş yürütebilir ve gelecekteki vergi yüklerini ortadan kaldırmak için açığı iletebilirler; etkin bir şekilde sıfır vergi ödüyor … sınırlı bir süre için (yani: Amazon).

Şirketler (işletmeler) para elde etmek ve tutmak için neredeyse sınırsız seçeneklere sahiptir

[HERES THE TL;DR]

Sen birey olarak bu seçeneklere sahip değilsiniz. AÇIK OLMAK GEREKİRSE. “Birey” bir iş türü tanımı vergi kanununa göre ve örf ve adet hukuku kapsamında sözsüz sözleşme ile yürütülür; Bu, sizi (her türlü vergiden muaf olan yaşayan insan) vergilendirmeden “sizi” (tüzel kişi) vergilendirir. Sen, beyni bunu okuyan insan, yasal olarak vergilendirilebilir varlık “Siz” olan bir işletmeye sahiptir. Doğduğunuzda bu vektör dışında hiçbir şeye sahip olmadığınız varsayılır (çocuklarınıza btw atamayı reddedebileceğiniz SSN). Bu varsayıma itiraz etmekte başarısız olmak ve aksi yönde davranmamak (son derece zor btw ve IRS niyet size zorbalık), sözleşmeyi varsayılan olarak kabul edersiniz ve sözlü olmayan bir şekilde yürütülür. “Sistem” içinde devam eden uyumlu davranışla günlük olarak güçlendirilir … ne kadar utanç verici görünse de.

Vergiler ayrıca sadece değiştirilebilir değer değişimlerine uygulanır (NFT’nin tam tersi). Jelibonları veya bir değer deposu olmayan veya makul ölçüde değiştirilebilir olan herhangi bir şeyi vergilendiremezsiniz (Sam, kabul ettiğiniz her 10 için 1 jellybean vermez). Ve çıkarılan kağıt / madeni para kullanmak zorunda değilsiniz …. Ama diğer herkes bunu yapıyor ve bu yüzden kimse sadece jelibonları ödeme olarak kabul eden bir bakkal açmıyor, bunu yapmak tamamen yasal olsa da ve IRS bunu yapabilir ‘ Sizi durdurun (sizi boyun eğmeye zorlarlar veya size düpedüz yalan söylerler ve yapabileceklerini söylerler).

[END OF TL;DR, keep reading to learn how to stop getting dicked on by “anti-consuner”/pro-business policies]

Trilyonlarca şirket kurtarıldı. 3500 var (çocuksuz). İşletmeler harcama çoğu her sektörde reklamcılık için para; C19’da bile.

Neredeyse tüm modern yaşam, çevrimiçi olarak var olmanızı gerektirir. Pek çok insan bu hayatı kendi işine dahil ediyor. “Etkileyiciler” veya “kamuya açık kişi” olarak adlandırılırlar. Bu insanlar bir izleyici kitlesini bir işletmeye yönlendirir ve sorun için büyük miktarda reklam (kurtarma) parası alır. Bu “persona” etrafında bir “yaşam tarzı” oluşturabilirsiniz ve iş modeliniz çoğunlukla çelişkili amaçlar için olduğu sürece, bu amaç için kullanılıyorsa, satın aldığınız her şeyi en azından 1/3 oranında yazabilirsiniz bazen belirli bir süre için.

MLM dolandırıcıları Cabo San Lucas’a gezileri yazabilirler, çünkü orada bir seminer vardı ve onlar teşebbüs satış yapmak için … Vergi kodu yalnızca nasıl yapılacağını bilmediğinizde o için çalışıyorum sen (ekli tüzel kişi).

Al. . Sırt çantası.

Başlat. Kazanan.

Ve ayrıca, kodlamayı öğrenin.

Gelecekte hayatta kalanlar, sahip olanlar olacaktır (neredeyse) hiçbir şey ve mutlular. Kendinizi 1 binden daha az bir fiyata “fiziksel olarak dahil edilmiş” (varsayılan bir ticari işletmenin aksine) bir işletme olarak dahil edebilirsiniz. EIN ve SSN’nin genellikle birbirinin yerine kullanılmasının bir nedeni vardır. Buna “işletmenin SSN’si” denmesinin bir nedeni var.

Önce araştırın. Daima araştırma yapın. 1 saatten az araştırma. 1 saat ve genel nüfusun% 80’inden fazlasını tanıyacaksınız. Tüm işletmeler aynı değildir ve hepsi aynı korumaya veya avantajlara sahip değildir. Ancak türü / sınıflandırmayı daha sonra değiştirebilirsiniz.

Bir şeye sahip olan işletmeler dışında hiçbir şeye sahip olmayın için sen.

SONRA Mutlu ol.

Kasıtlı olarak orta adımı atladılar. Onları sikeyim. Ve Epstein kendini öldürmedi; Er ya da geç gelecektir.

Oh ve …. işletmelerin aşılara veya “aşı pasaportuna” ihtiyacı yoktur çünkü onlar hayali tüzel kişilerdir, etten ve kanlı insanlar değildir. Bir deste kağıdı aşılayamazsınız.

Gönderen … BunnyGunz
[comments]

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Zaten hiçbir şeye sahip değilsin. Neden mutlu değilsin ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, saolun , doruk – 253

2. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Aksaray merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siten inan ki dikkat çekici, tebrikler 02-04-2021 22:37:49

4. Amasya dan kimler var. Zaten hiçbir şeye sahip değilsin. Neden mutlu değilsin . Selam sayfanız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 170

5. Selamın aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

6. Muş merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-04-2021 21:23:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link