https://healthpolicy-watch.news/indian-bar-association-rebukes-who-chief-scientist-over-whos-ivermectin-guidelines-for-covid-treat/

Peki… birkaç noktayı birleştirirsek

DSÖ, büyük ilaçları ve paraları sever ve zararlı bs ile insanları dürtmeyi sever. Hastane satışlarını artırmak için en iyi strateji

WHO, IHP+ oluşturmak için DÜNYA BANKASI ile ortaktır. Sorumlu olmayı ve başarılarını, ülke liderliğindeki tek bir ulusal sağlık stratejisini desteklemek için ulusal hükümetleri, kalkınma ajanslarını ve sivil toplumu harekete geçirerek elde etmeyi severler. Ya da tüm dünya. Domates domates 🤷‍♀️

Vakıflarından kendilerine para akıtan birçok ortaklarından birine kim örnek olabilir? Kahretsin! Bill ve Melinda millet.

Hisse senetleri. Hisse senetleri. Hisse senetleri. Para. Para. Para. Bir kişiye daha aşı yapsalar da fark etmez. Bize, güçlendiriciden sonra güçlendiriciye girmekten başka seçeneği olmayan yeterli sayıda insan verecek kadar zarar verildi.

Öyleyse, ne zaman bize pahalı sigortayı geri verecekler ve çok geç olduğunda ve vücudunuz güçlendiricilere bağımlı hale geldiğinde… 15 numaralı güçlendirici artık ücretsiz olmadığında ve yaşamak için Epi Pen’in yaklaşık ne kadarını ödemeniz gerekiyor? için koşar.

Sadece Amerika değil. Sınırlar, insanları hizada tutmak için sadece hayali kafeslerdir. Bu insanlar dünyayı yönetiyor. Ve eminim ki AF bir dünya lideri seçmedi. Lanet olsun yaşlanıyor.

https://en.wikipedia.org/wiki/International_Health_Partnership

https://en.m.wikipedia.org/wiki/World_Health_Organization

29 Comments

1. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

2. Tekirdağ dan kimler var. Zaten saçmalıkları görmek için tıklayacaksın. Bu yüzden sadece SS’yi okuyun Başlık başlıktır. Orası. . selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , – 344

3. Hakkari merkezden ben . Slm siten harbiden iyi, teşekkürler 23-08-2021 10:09:03

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Zaten saçmalıkları görmek için tıklayacaksın. Bu yüzden sadece SS’yi okuyun Başlık başlıktır. Orası. ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 374

5. Slm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

6. Osmaniye dan kimler var. Zaten saçmalıkları görmek için tıklayacaksın. Bu yüzden sadece SS’yi okuyun Başlık başlıktır. Orası. . Selamlar paylaşım vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 456

7. Bu konu : ” Zaten saçmalıkları görmek için tıklayacaksın. Bu yüzden sadece SS’yi okuyun Başlık başlıktır. Orası. ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha iyi, şukuladım , memo – 177

8. Bayburt merkezden ben . Merhabalar siten vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 23-08-2021 13:46:53

9. Kırklareli merkezden ben doruk. Merhaba siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 25-08-2021 15:46:54

10. Karabük dan kimler var. Zaten saçmalıkları görmek için tıklayacaksın. Bu yüzden sadece SS’yi okuyun Başlık başlıktır. Orası. . Merhaba paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 108

11. Merhaba web sitesi vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

12. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. Zaten saçmalıkları görmek için tıklayacaksın. Bu yüzden sadece SS’yi okuyun Başlık başlıktır. Orası. . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 489

13. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım

14. Bu konu : ” Zaten saçmalıkları görmek için tıklayacaksın. Bu yüzden sadece SS’yi okuyun Başlık başlıktır. Orası. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , – 228

15. selam arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Kırşehir merkezden ben Hasan. Merhaba siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 31-08-2021 17:59:50

17. Bu konu : ” Zaten saçmalıkları görmek için tıklayacaksın. Bu yüzden sadece SS’yi okuyun Başlık başlıktır. Orası. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 182

18. Bu konu : ” Zaten saçmalıkları görmek için tıklayacaksın. Bu yüzden sadece SS’yi okuyun Başlık başlıktır. Orası. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 247

19. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

20. Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

21. Aydın merkezden ben mehmet. Slm sayfan yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2021 17:48:28

22. Bursa merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 15-09-2021 20:35:52

23. Batman dan kimler var. Zaten saçmalıkları görmek için tıklayacaksın. Bu yüzden sadece SS’yi okuyun Başlık başlıktır. Orası. . Merhaba herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 223

24. Bu konu : ” Zaten saçmalıkları görmek için tıklayacaksın. Bu yüzden sadece SS’yi okuyun Başlık başlıktır. Orası. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 222

25. Selam paylaşımın yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Ankara merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 24-09-2021 16:58:25

27. Bu konu : ” Zaten saçmalıkları görmek için tıklayacaksın. Bu yüzden sadece SS’yi okuyun Başlık başlıktır. Orası. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, teşekkürler , – 193

Write A Comment