https://www.studyfinds.org/rich-people-donate-inequalities/

Süper zenginlerin hayır işleri ve bağışları aslında toplumsal eşitsizliklerin çaresine yardımcı oluyor mu? Çok değil. Aslında yeni bir araştırma, tüm bu bağışlardan en çok yararlananların “hayırseverler” olduğunu ortaya çıkarıyor. Bath Üniversitesi’nden araştırmacılar, seçkinlerin hayırseverliğinin aslında bu sorunları tersine çevirmek yerine uzattığını söylüyor.

Çoğu durumda, elit hayırseverlik süper zenginlere fayda sağlar herkesten daha fazla, araştırmacılar diyor.

Author

8 Comments

1. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

2. Gürbüz Reply

Selam herkese siteniz yeminle çok güzel, şukuladım

3. Yozgat dan kimler var. Zengin insanlar sosyal eşitsizliklerin giderilmesine yardım etmek için bağış yaptığında, bu genellikle onlara fayda sağlar. . Selam web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 244

4. Tekirdağ merkezden ben hatice. Selam herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 20-03-2021 21:41:35

5. Bu konu : ” Zengin insanlar sosyal eşitsizliklerin giderilmesine yardım etmek için bağış yaptığında, bu genellikle onlara fayda sağlar. ” çok güzel. Slm siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun , hatice – 473

6. Bu konu : ” Zengin insanlar sosyal eşitsizliklerin giderilmesine yardım etmek için bağış yaptığında, bu genellikle onlara fayda sağlar. ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 49

7. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

8. Gaziantep merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 19-04-2021 10:55:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link