https://www.studyfinds.org/rich-people-donate-inequalities/

Süper zenginlerin hayır işleri ve bağışları aslında toplumsal eşitsizliklerin çaresine yardımcı oluyor mu? Çok değil. Aslında yeni bir araştırma, tüm bu bağışlardan en çok yararlananların “hayırseverler” olduğunu ortaya çıkarıyor. Bath Üniversitesi’nden araştırmacılar, seçkinlerin hayırseverliğinin aslında bu sorunları tersine çevirmek yerine uzattığını söylüyor.

Çoğu durumda, elit hayırseverlik süper zenginlere fayda sağlar herkesten daha fazla, araştırmacılar diyor.

Author

26 Comments

1. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

2. Gürbüz Reply

Selam herkese siteniz yeminle çok güzel, şukuladım

3. Yozgat dan kimler var. Zengin insanlar sosyal eşitsizliklerin giderilmesine yardım etmek için bağış yaptığında, bu genellikle onlara fayda sağlar. . Selam web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 244

4. Tekirdağ merkezden ben hatice. Selam herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 20-03-2021 21:41:35

5. Bu konu : ” Zengin insanlar sosyal eşitsizliklerin giderilmesine yardım etmek için bağış yaptığında, bu genellikle onlara fayda sağlar. ” çok güzel. Slm siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun , hatice – 473

6. Bu konu : ” Zengin insanlar sosyal eşitsizliklerin giderilmesine yardım etmek için bağış yaptığında, bu genellikle onlara fayda sağlar. ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 49

7. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

8. Gaziantep merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 19-04-2021 10:55:27

9. Bu konu : ” Zengin insanlar sosyal eşitsizliklerin giderilmesine yardım etmek için bağış yaptığında, bu genellikle onlara fayda sağlar. ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi hayran edici, şukuladım , emin – 455

10. Bitlis dan kimler var. Zengin insanlar sosyal eşitsizliklerin giderilmesine yardım etmek için bağış yaptığında, bu genellikle onlara fayda sağlar. . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 110

11. Karabük merkezden ben . Merhaba web sitesi inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 24-04-2021 13:34:57

12. Bayburt dan kimler var. Zengin insanlar sosyal eşitsizliklerin giderilmesine yardım etmek için bağış yaptığında, bu genellikle onlara fayda sağlar. . selamun aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 3

13. Slm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa inanki dikkat çekici, şukuladım 11-05-2021 01:27:33

15. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Zengin insanlar sosyal eşitsizliklerin giderilmesine yardım etmek için bağış yaptığında, bu genellikle onlara fayda sağlar. . selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 193

16. Bu konu : ” Zengin insanlar sosyal eşitsizliklerin giderilmesine yardım etmek için bağış yaptığında, bu genellikle onlara fayda sağlar. ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 428

17. Aksaray merkezden ben . Merhabalar siteniz ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 22-05-2021 07:29:33

18. Iğdır dan kimler var. Zengin insanlar sosyal eşitsizliklerin giderilmesine yardım etmek için bağış yaptığında, bu genellikle onlara fayda sağlar. . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 272

19. Selamın aleyküm web siten valla mükemmel, linkedinde paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 27-05-2021 08:25:22

21. Bingöl merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 26-06-2021 10:01:28

22. Mersin dan kimler var. Zengin insanlar sosyal eşitsizliklerin giderilmesine yardım etmek için bağış yaptığında, bu genellikle onlara fayda sağlar. . Mrb paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 344

23. Adıyaman merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 11-07-2021 23:03:41

24. Bu konu : ” Zengin insanlar sosyal eşitsizliklerin giderilmesine yardım etmek için bağış yaptığında, bu genellikle onlara fayda sağlar. ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha çok güzel, teşekkürler , gaye – 284

25. Sinop merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 22:55:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link