Zengin Olmak Artık Havalı Değil

Son 5 yılda zengin olma kavramını gözden düşürmek için bir çaba sarf edildiğini hissediyorum. Başka bir deyişle, zengin olmak eskisi kadar “havalı” değil.

Donald Trump ve Jeffrey Epstein gibi isimler, medya tarafından servetin itibarını lekelemek için kullanıldı.

Lamborghinis ve Mansions’daki zavallı Youtuber Vlogger’larından Dan Blizzarian’ın yıpranmış ve kalitesiz kişiliğine kadar, zengin olmak ve servetinizi sergilemek artık tarz değil. Bir şey olursa, fakir ve ayrıcalıksız olmak daha çok beğeniliyor. Kanye West’in giyim hattını düşünün, neredeyse evsiz bir estetiği yüceltti.

Zenginliğin kötüleşmesinin “büyük sıfırlamanın” kilit bir bileşeni olduğunu hissediyorum. Genç Amerikalıların başarıya ulaşma ve en yüksek potansiyellerine ulaşma motivasyonunu düşürür. Tünelin sonunda gerçek bir kazanç yoksa neden okulda kalıp eğitim alasınız ki? Şu anda, ABD’deki insanların çoğunluğu inançsız, sosyal olarak izole edilmiş, motivasyonu kırılmış ve özünde çaresizdir … tam da elitin bizi istediği yerde.

“Zengin Olmak Artık Havalı Değil” üzerine 49 yorum

1. Antalya merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım gerçekten hayran edici, sağolun 25-10-2020 20:22:10

2. Rize merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, teşekkürler 25-10-2020 21:46:09

3. Afyon merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim iyi, şukuladım 26-10-2020 02:14:29

4. Bayburt dan kimler var. Zengin Olmak Artık Havalı Değil . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 130

5. Muğla dan kimler var. Zengin Olmak Artık Havalı Değil . Slm web siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler , Emine – 84

6. Burdur dan kimler var. Zengin Olmak Artık Havalı Değil . Mrb paylaşımınız yeminle iyi, sağolun , emin – 294

7. Çankırı dan kimler var. Zengin Olmak Artık Havalı Değil . Merhaba siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 294

8. Tunceli dan kimler var. Zengin Olmak Artık Havalı Değil . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 359

9. Bu konu : ” Zengin Olmak Artık Havalı Değil ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden iyi, linkedinde paylaştım , ali – 121

10. Bu konu : ” Zengin Olmak Artık Havalı Değil ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi iyi, sağolun , ziya – 324

11. Bu konu : ” Zengin Olmak Artık Havalı Değil ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 253

12. Bu konu : ” Zengin Olmak Artık Havalı Değil ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 414

13. Konya dan kimler var. Zengin Olmak Artık Havalı Değil . Selam sayfanız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 271

14. Batman merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-11-2020 21:22:19

15. Bu konu : ” Zengin Olmak Artık Havalı Değil ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 204

16. Adıyaman dan kimler var. Zengin Olmak Artık Havalı Değil . Merhaba herkese siten ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 419

17. Bu konu : ” Zengin Olmak Artık Havalı Değil ” çok güzel. Slm siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , – 100

18. Bu konu : ” Zengin Olmak Artık Havalı Değil ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten güzel, teşekkürler , Hasan – 473

19. Bu konu : ” Zengin Olmak Artık Havalı Değil ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 169

20. Bu konu : ” Zengin Olmak Artık Havalı Değil ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 402

21. Bilecik dan kimler var. Zengin Olmak Artık Havalı Değil . Selamlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 147

22. Kırşehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, saolun 15-01-2021 13:18:33

23. Bu konu : ” Zengin Olmak Artık Havalı Değil ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, tebrikler , ali – 475

24. Bu konu : ” Zengin Olmak Artık Havalı Değil ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 163

25. Gaziantep dan kimler var. Zengin Olmak Artık Havalı Değil . Mrb siten cidden hayran edici, teşekkürler , hatice – 361

26. Şırnak merkezden ben gaye. Mrb siten inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-01-2021 10:23:12

27. Kırşehir merkezden ben gaye. Slm sayfan inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 30-01-2021 13:36:03

28. Çankırı merkezden ben ali. Selam herkese sayfan süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 08-02-2021 13:32:43

29. Kütahya dan kimler var. Zengin Olmak Artık Havalı Değil . Slm paylaşımınız inanılmaz güzel, şukuladım , doruk – 325

30. Bu konu : ” Zengin Olmak Artık Havalı Değil ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım , banu – 294

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link