Erişimleri var hemen hemen istedikleri herhangi bir şey, ama bazıları için yeterince yakın bile değil … Bir insanı yapan şey nedir ihtiyaç vahşet işlemek için? Bu insanlar her zaman kötü mü ve güç onların en kötü arzularını yerine getirmelerine izin veriyor muydu?

12 yıldır bu boku öğreniyorum ve hala anlaşılmaz görünüyor. Toplumumuzun bir grup Patrick Bateman türü tarafından yönetildiğini, işletildiğini, eğlendirildiğini ve bastırıldığını hissediyorum.

20 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben ali. Mrb web siteniz inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-05-2021 12:52:33

2. Bingöl dan kimler var. Zengin ve güçlülerin küçük bir alt kümesini, insanları feda etmek gibi şeyler yapma ihtiyacı hissettiren şey . Selamlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 457

3. Bu konu : ” Zengin ve güçlülerin küçük bir alt kümesini, insanları feda etmek gibi şeyler yapma ihtiyacı hissettiren şey ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 65

4. Yozgat merkezden ben ziya. Merhabalar siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-05-2021 16:11:23

5. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-05-2021 06:19:04

6. Şanlıurfa dan kimler var. Zengin ve güçlülerin küçük bir alt kümesini, insanları feda etmek gibi şeyler yapma ihtiyacı hissettiren şey . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 361

7. Bu konu : ” Zengin ve güçlülerin küçük bir alt kümesini, insanları feda etmek gibi şeyler yapma ihtiyacı hissettiren şey ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 207

8. Mersin dan kimler var. Zengin ve güçlülerin küçük bir alt kümesini, insanları feda etmek gibi şeyler yapma ihtiyacı hissettiren şey . Merhabalar web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 153

9. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

10. Şırnak dan kimler var. Zengin ve güçlülerin küçük bir alt kümesini, insanları feda etmek gibi şeyler yapma ihtiyacı hissettiren şey . Selamlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 42

11. Selamlar web sitesi cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

12. Kocaeli merkezden ben Aylin. Selam herkese siten ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 13-06-2021 20:28:27

13. Bu konu : ” Zengin ve güçlülerin küçük bir alt kümesini, insanları feda etmek gibi şeyler yapma ihtiyacı hissettiren şey ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 122

14. Hatay merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz valla mükemmel, teraziye tıkladım 09-07-2021 02:54:10

15. Bu konu : ” Zengin ve güçlülerin küçük bir alt kümesini, insanları feda etmek gibi şeyler yapma ihtiyacı hissettiren şey ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 92

16. Hakkari merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 17-07-2021 15:53:15

17. Bu konu : ” Zengin ve güçlülerin küçük bir alt kümesini, insanları feda etmek gibi şeyler yapma ihtiyacı hissettiren şey ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 185

18. Trabzon dan kimler var. Zengin ve güçlülerin küçük bir alt kümesini, insanları feda etmek gibi şeyler yapma ihtiyacı hissettiren şey . Selamlar sayfanız süper ötesi güzel, sağolun , Aylin – 287

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link