Kategoriler
Genel

Zengin yaşam:

Zenginliği çok fazla olan insanlar, doğrudan erişime sahip oldukları endüstri türleri ve (kendi varsayımım) diğer varlıklı temaslara ve / veya aile üyelerine sahip olacakları gerçeğinden dolayı, bu serveti daha da genişletmek için çok daha kolay zamana sahiptirler. onlara yardımcı olabilir.

Zengin bir ailenin çocuklarının bir ürün veya tasarım fikri bulmaları ve ellerindeki para ve malzemeler nedeniyle çalıştırılmasını sağlamak kolaydır. Ayrıca, aşağıdakilere sahip olup olmadıklarını da düşünmelisiniz, Instagram’daki Kardashian’lardan birine bakarsanız, başka bir “yeni” makyaj markası çıkarırlarsa, en az 300.000’in kendi yolundan çıkacağını garanti ederim söz konusu ürüne kendi paralarını harcamak.

İnsanlar varlıklı kalmak ve varlıklı yaşam tarzlarını sürdürmek için paraya ihtiyaç duyarlar. Kendileri için abartılı paralar vermek için fakir ve işçi sınıfını avlarlar.

Bu, toplumun diğer üyelerinin farkına varmadığı sorunun bir parçasıdır, dünyada her bir insanın ayda en az 3000 £ kazanması ve herkesin karşılayabilmesi için yeterli para olacaktır. makul derecede “endişesiz” (en azından finansal olarak) yaşam tarzı. Sorun, insanların ücretsiz olarak çalışmayı veya “kazandıkları” paranın diğer insanlar arasında paylaşılmasını adil görmemesi gerçeğinden kaynaklanıyor.

Eğer bizim üzerimizdeki elit kontrolden çıkmak isteyen biri varsa, kesinlikle% 100 para ile başlar. Hepimizi hiç kuşkusuz geçiştiren şey budur ve o zaman baştan çıkarılmamak için arkadaşlarımızın ve yakın ailemizin karşılayabileceği lüks eşyalara harcanması için baştan çıkarılıyor ve baskı yapıyoruz.

Parasız bir hayat, pek çok insana ilkel ve “düzen” duygusu olmayan bir insan gibi görünebilir, ancak paranın insanı kontrol etmek için kullanılacak doğru malzeme olduğuna inanmıyorum.

Birçok insan, yaptıkları iş için bir ödül olarak gördükleri gibi bir şey için çalışmak ister, ancak bu, insanların çalışmalarına ya da başka birine yardım etmek için kendi yolunuzdan çıkmanın her zaman ödüllendirilmesi gerektiğini hatırlatır. “nezaket” in neden bu kadar çekici ve ödüllendirildiğini hiç merak etmediniz mi? Çünkü artık nadirdir.

Daha önce bir Reddit görevinde söylediklerini gördüm, ancak elit figürler olarak gördüğümüz ünlülerin veya insanların, yani Bill Gates veya Jeff Bezos’un en zengin ve “tahtanın tepesi” olduğunu düşünüyorsanız, çok yanılıyoruz, gerçek olanlar spot ışığında orada olmayacaklar ama orada olacaklar (arka planda, görünmeyen ve izlenemeyen) ve aklımda, her şeyi ve ellerinden gelebilecek her şeyi kontrol etme, manipüle etme ve görüntüleme gücüne sahip olduklarından şüphem yok. Dünya sınırları içinde olmak istiyoruz (potansiyel olarak ötesinde ama bu farklı bir konu).

Öyleyse, her zaman bu tür düşüncede olduğu gibi, kendime bunları yazma amacını sormalıyım, durdurulabilir mi? Toplu olarak bu kontrol seviyesini düşürmeyi başarabilir miyiz? Verebileceğim cevap, bu iki soru için neredeyse kesin bir hayırdır, ancak insanlar olarak iktidardakileri önemli ölçüde geçersiz kıldığımızı ve seçkinlerin ne kadar kâr elde ettikleri ve kaybettikleri üzerinde önemli bir etkiye sahip olduğumuzu söyleyeceğim.

Hayatlarımızı belirli bir şekilde yaşamak istiyorsak, tek yapmamız gereken bir araya gelmek ve bunun kavramamızda iyi olduğunu anlamaktır, diğer her şeyde olduğu gibi, kolluk ve askeri yardımın hükümetler cebinden kullanılacağından eminim ancak herhangi bir “isyan” ya da “ayaklanmaya” karşı çıkmak için, o zaman bile, tek tek askerlerin ve minyonları olarak kullanılacak bireysel polis memurlarının gözlerini açabileceklerini ve istediğimiz değişimin dahil olan herkes için iyi olduğunu.

Unutmayın, zengin ve abartılı yaşam tarzı sadece bu kadar uzun süre heyecan vericidir, tükenir ve belki de o zaman ya daha fazla ister ya da onlara büyük miktarda para verilmeden önce hayatın nasıl olduğuna geri dönmek isterler. tabak. Değişim herkes için zor, ama kesinlikle imkansız değil.

“Zengin yaşam:” için 12 yanıt

Bolu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, saolun 01-07-2020 02:30:50

Şanlıurfa merkezden ben doruk. Selam paylaşımın harbiden hayran bıraktı, şukuladım 01-07-2020 13:11:01

Kocaeli merkezden ben ziya. Selam sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-07-2020 08:58:15

İstanbul merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, teşekkürler 04-07-2020 07:03:56

Kayseri merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 14-07-2020 05:53:37

Isparta merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 21-07-2020 21:37:21

Hatay merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-07-2020 22:37:33

Kastamonu merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 26-07-2020 18:07:12

Bolu merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 30-07-2020 11:57:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir