Posta koduna göre aşılama oranlarını gösteren çevrimiçi haritalardan herhangi birine bakarsanız, daha zengin posta kodlarının aşılama oranları çok daha yüksektir. Bu bir Kaliforniya bir, ancak herhangi bir eyalet için benzer haritalar bulabilirsiniz. Peki neden bu?

Aşı ücretsizdir ve herkese açıktır, bu nedenle maliyet bir faktör değildir. Daha zengin oldukları için muhtemelen doktorlara daha fazla erişimleri var ve > doktorların %90’ı aşılanmıştır bu yüzden muhtemelen tavsiye ediyorlar. Ve aşı senin için kötü olsaydı, bunu vücuduma koyma (et, glüten vb. ile yaptıkları gibi) diyen ilk zengin insanlar olmaz mıydı? Sanki bizim bilmediğimiz bir şeyi biliyorlar gibi.

Belki güvenli olduğunu ve işe yaradığını biliyorlardır?

Düzenleme: Akla bir anter düşüncesi geliyor, belki de fakirlerin aşı olmasını istemiyorlar ki ölüyorlar mı?

50 Comments

1. Giresun dan kimler var. Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? . Merhaba herkese sayfanız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 339

2. Bu konu : ” Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 244

3. Kocaeli dan kimler var. Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? . Selamın aleyküm sayfan vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 220

4. Zonguldak dan kimler var. Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 327

5. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-07-2021 19:19:42

6. Bu konu : ” Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok güzel, teşekkürler , doruk – 280

7. Bu konu : ” Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 78

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, sağolun , Gürbüz – 274

9. Kırşehir dan kimler var. Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? . Merhabalar siten valla güzel, face de paylaştım , ali – 485

10. Selamlar paylaşım harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Kocaeli dan kimler var. Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? . Slm web siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 426

12. selam arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

13. Merhabalar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, şukuladım

14. Selam herkese sayfan inan ki mükemmel, teşekkürler

15. Bu konu : ” Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? ” çok güzel. Merhaba siten vallaha hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 472

16. Eskişehir merkezden ben emin. Mrb web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, saolun 09-07-2021 11:05:59

17. Ordu dan kimler var. Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? . Slm paylaşım süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 260

18. Gürbüz Reply

Mrb sayfa vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

19. Selam herkese siteniz inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

20. Kütahya dan kimler var. Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ali – 150

21. Samsun dan kimler var. Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? . Mrb paylaşımın vallaha çok güzel, sağolun , banu – 269

22. Diyarbakır dan kimler var. Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? . Merhaba herkese web siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım , banu – 140

23. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? . Mrb siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 323

24. Bu konu : ” Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 162

25. Bu konu : ” Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 315

26. Çankırı merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın cidden güzel, şukuladım 23-07-2021 04:31:44

27. Bu konu : ” Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 255

28. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi inan ki çok iyi, şukuladım

29. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? . Slm sayfan inanki çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 446

30. Slm siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım

31. Ankara merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 22-08-2021 15:00:21

32. Aydın merkezden ben emin. Slm siten inan ki iyi, linkedinde paylaştım 24-08-2021 07:20:17

33. Bu konu : ” Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla iyi, saolun , ali – 325

34. Bu konu : ” Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 181

35. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın cidden güzel, tebrikler 26-08-2021 21:08:09

36. Mrb sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

37. Sinop merkezden ben hatice. Selam herkese siten gerçekten hayran edici, sağolun 31-08-2021 15:06:11

38. Isparta dan kimler var. Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 290

39. Düzce merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 20:28:56

40. Bu konu : ” Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siten ciddiyim iyi, sağolun , emin – 497

41. Bursa merkezden ben gaye. Slm web siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 07-09-2021 08:23:20

42. Konya dan kimler var. Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? . Slm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 358

43. Kırıkkale merkezden ben memo. Mrb paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-09-2021 00:57:14

44. Artvin merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 23-09-2021 07:37:21

45. Trabzon dan kimler var. Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? . Selamın aleyküm web sitesi inan ki hayran bıraktı, tebrikler , – 139

46. Edirne dan kimler var. Zenginler neden fakir insanlardan daha fazla covid aşısı oluyor? . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , – 221

47. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

Write A Comment