Zenginlik bir yanılsamadır.

ABD’deki (M2) tüm parayı alıp herkes arasında paylaştırırsanız, her erkek, kadın ve çocuğun yaklaşık 66.000 doları olacaktır. Benzer şekilde, hanelerin yalnızca yaklaşık yüzde 6,75’i milyoner veya daha zengindir. Tüm bu sıkı çalışma ve zengin olma kavramı, ABD’deki tüm insanların yüzde 90’ından fazlası için elde edilemez. Sizi makinede bir dişli tutmak için çubuk üzerinde bir havuç. Ayrıca enflasyonu da göz önünde bulundurursak, bugün milyoner olmak artık o kadar da büyük bir başarı değil.

… _Raspootin_ tarafından gönderildi
[comments]

“Zenginlik bir yanılsamadır.” üzerine 17 yorum

1. Bu konu : ” Zenginlik bir yanılsamadır. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 433

2. Afyon merkezden ben doruk. Selam web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 04-01-2021 01:25:56

3. Yalova dan kimler var. Zenginlik bir yanılsamadır. . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 349

4. İzmir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-01-2021 01:33:46

5. Kayseri dan kimler var. Zenginlik bir yanılsamadır. . Selam siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 497

6. Sakarya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım 11-01-2021 18:30:04

7. Bu konu : ” Zenginlik bir yanılsamadır. ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 254

8. Samsun dan kimler var. Zenginlik bir yanılsamadır. . Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok iyi, saolun , banu – 152

9. Bu konu : ” Zenginlik bir yanılsamadır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 443

10. Bu konu : ” Zenginlik bir yanılsamadır. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 80

11. Bu konu : ” Zenginlik bir yanılsamadır. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 8

12. Bu konu : ” Zenginlik bir yanılsamadır. ” çok güzel. Selam siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 306

13. Çorum dan kimler var. Zenginlik bir yanılsamadır. . selamun aleyküm siten yeminle hayran edici, şukuladım , gaye – 369

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link