2000’lerin başından beri Zetaların hikayesini takip ettim. Bir insan temsilcisi ve geri kalanımıza açıklayıcı olan sözcü Nancy Lieder’in 1990’ların ortalarından beri Zeta bilgilerini paylaştığına inanıyorum. Bu, keşfettiğim en uzun süredir devam eden komplo teorilerinden biri, uyarı tipi tavşan delikleri. İlk başta ilgimi çekmişti. Uzaylı’nın örtüşmesi, Nibiru gezegen efsanesi, Pole Shift bilimi ve diğer küçük parçalar ve parçalar yemek yemeyi eğlenceli hale getirdi. Web sitelerini (zetatalk.com) takip ettim ve bu güne kadar güncellemeleri okumaya devam ettim. Zamanla, platformun nasıl daha fazla siyasi parça içerdiğini fark ettim. Ayrıca, tahminlerin, dünyanın sonunun korkunç uyarılarının veya en azından Olaylarla ilişkili şiddetli değişikliklerin, sürekli olarak geleceğe doğru itilen tarihleri ​​paylaştığını fark ettim. Hedef mesajlarının taşınması, sadece bu tahmin odaklı grupla değil, peygamber tipi komploların çoğunda süregelen bir tema gibi görünüyor. Y2K, Zetas ve Nibiru, dünyanın 21 Aralık 2020 sonu ve diğerlerini öğrenen genç bir komplo tutkunu olduğumda, bilginin bu kadar akıcı hale geleceğini ve son tarihlerin bu kadar kolay değişeceğini asla bilmiyordum. .

Ruhun Kendine Hizmet veya Başkalarına Hizmet seçmesi fikrini gerçekten seviyorum. Bu macera sırasında öğrendiğim bir şey. Ruhun zaman çizelgemizden mi yoksa başka bir boyuttan mı, bizim boyutumuzdan mı kaynaklandığı ya da dışarıda binlerce ‘ötekinin’ ruhlarla birlikte olduğuna inanıyorsanız, kurallar temeldir. Kendine hizmet etmek veya başkalarına hizmet etmek.

Tarih belirleyicileri sorgulamam, sunulan verileri sorguladığım anlamına gelmez. Bakış açılarını sunan insanlar ayrıntılarla kabataslaklaştığında bile sağlam bir inancım olabilir. Peki ayrıntıların doğruluğu hangi noktada tüm anlaşmayı iptal ediyor?

Y2K asla meyve vermedi. 21 Aralık, yıldızlar, bazı yıldızları okyanuslarımıza düşürecek şekilde hizalanmadılar. Yani bunlar cevapların açık örnekleridir. Zeta tahminleriyle, bilginin çekiciliği var. Efsanelerden bazıları, yaptığım diğer tavşan deliği keşifleriyle örtüşüyor. Ama sonuçta …?

Hiç Nibiru’yu araştırdın mı? Yellowstone’da patlayan dev kalderalar olan Pole Shifts’in arkasındaki bilimi, 21 Aralık 2020 olayı gibi İncil’deki tahminler ve tarihler göz önüne alındığında? Sonra bu fikirler çarpıtılmış mıydı ya da doğruluğu kanıtlanmamış mıydı ve aklınızın hoşuna giden komplo seyahatlerine yaptığınız genel yatırımı sorguladınız mı?

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Zetalar Gerçektir, Hariç … ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , Aylin – 43

2. Selamın aleyküm sayfanız valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Gümüşhane dan kimler var. Zetalar Gerçektir, Hariç … . Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun , Emine – 279

4. Bu konu : ” Zetalar Gerçektir, Hariç … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 109

5. Aksaray merkezden ben gaye. Selamlar sayfan valla hayran edici, teraziye tıkladım 20-03-2021 20:36:45

6. İzmir merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, teraziye tıkladım 11-04-2021 19:02:06

7. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link