Pekala, pek çok olayın (ateş etme, bombalama vb.) Genellikle sahte olduğu veya içeriden işlediği söylenir. Bunu duyduğumda, bazı kişilerin (örneğin hükümet) tapuyu işlemek için bir “aktör” tuttuğu anlamına geldiğini varsayıyorum. Ancak, ya bunlar aslında normal sıradan insanlarsa; sadece bir çeşit kontrol altında. Bazı gücün insanların eylemlerini (telepatik olarak) onlar bilmeden etkileyebilmesi mümkün olabilir mi? (evet iblislerden bahsediyormuşum gibi göründüğünü biliyorum ama lol değilim)

… zizsurp tarafından gönderildi
[comments]

Author

13 Comments

1. Bu konu : ” Zihin kontrolü? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 322

2. Erzurum dan kimler var. Zihin kontrolü? . Merhaba herkese web siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 40

3. Selamın aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

4. Bartın dan kimler var. Zihin kontrolü? . selamun aleyküm sayfa gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 245

5. Bu konu : ” Zihin kontrolü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla çok iyi, şukuladım , emin – 469

6. Artvin merkezden ben Aylin. Slm sayfan gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 24-02-2021 11:03:40

7. selamun aleyküm paylaşımın cidden iyi, face de paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Zihin kontrolü? . Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 14

9. Kütahya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi valla güzel, şukuladım 17-03-2021 06:15:55

10. Nevşehir dan kimler var. Zihin kontrolü? . Selam herkese web siten süper ötesi hoşuma gitti, saolun , ziya – 177

11. Sinop merkezden ben banu. Selam paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-04-2021 19:42:45

12. Bu konu : ” Zihin kontrolü? ” çok güzel. Merhaba siten cidden çok iyi, sağolun , Emine – 238

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link