Bitcoin meraklıları, Bitcoin gibi dürüst paraya duyulan ihtiyaçtan bahsederken her zaman Zimbabwe trilyon dolarlık nota atıfta bulunuyorlar. Sana gerçek Satoshi Nakamoto’nun aslında Zimbabve’de doğduğunu söylesem ve trilyon dolarlık banknot üreten hiperinflasyon sırasında 2007-2008’de oradaydım. https://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Le_Roux

AKA Solotshi Calder La Roux

Guy, 2008’den kısa bir süre sonra BTC’yi neden nakit paraya ihtiyaç duymadığını açıklayan diğer girişimlerden milyoner oldu.

Author

96 Comments

1. Karabük merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 28-06-2020 21:13:14

2. Selam herkese web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun

3. Bolu merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:11:48

4. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2020 00:50:46

5. Bingöl merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-07-2020 09:36:37

6. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Selamlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Selamlar siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım

9. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

10. Sakarya merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım 01-08-2020 08:49:58

11. Diyarbakır merkezden ben Emine. Merhaba siten inanki hayran edici, sağolun 02-08-2020 09:23:18

12. Karabük merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım valla güzel, sosyal medyada paylaştım 04-08-2020 18:50:18

13. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

14. Amasya merkezden ben Aylin. Selamlar web siten gerçekten güzel, tebrikler 06-08-2020 21:43:33

15. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, saolun

16. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

17. Konya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi harbiden çok iyi, saolun 13-08-2020 03:03:26

18. Gaziantep merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 05:17:52

19. Selamın aleyküm web sitesi valla güzel, linkedinde paylaştım

20. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, şukuladım

21. Sakarya merkezden ben ziya. Mrb siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 03-09-2020 22:13:00

22. Düzce merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, tebrikler 08-09-2020 21:11:33

23. Selamın aleyküm web siten inanki mükemmel, saolun

24. Artvin merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2020 14:40:38

25. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

26. Mrb paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

27. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

28. elif yılmaz Reply

Slm sayfan ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

29. Ankara dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . Merhabalar paylaşımın inan ki güzel, facebookta paylaştım , hatice – 295

30. Tekirdağ dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 233

31. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

32. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 91

33. Hatay merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-11-2020 18:10:37

34. Bayburt dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . Mrb paylaşımınız cidden mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 264

35. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

36. Ankara dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler , Hasan – 357

37. Gürbüz Reply

Bilecik dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . Mrb web siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 162

38. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. Selamlar siten harbiden iyi, linkedinde paylaştım , ali – 220

39. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 485

40. selam arkadaşlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler

41. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 115

42. Kars merkezden ben emin. Merhaba web siten cidden hayran edici, sağolun 15-12-2020 22:53:38

43. Kırıkkale merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 21-12-2020 04:56:21

44. Bitlis merkezden ben Aylin. Selam herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 21-12-2020 09:33:15

45. Edirne dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . Merhabalar web siten vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 443

46. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 272

47. Kayseri dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . Slm web sitesi harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 388

48. Trabzon merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, saolun 01-01-2021 22:50:51

49. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 490

50. Malatya dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . selamun aleyküm web sitesi vallaha iyi, şukuladım , doruk – 227

51. Kahramanmaraş dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 121

52. Çanakkale dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, sağolun , ziya – 269

53. Erzurum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, twitter da paylaştım 15-01-2021 11:39:02

54. Kayseri merkezden ben Hasan. Merhabalar web siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 02:08:50

55. Sivas dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . Selamlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 31

56. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, tebrikler

57. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 442

58. Slm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

59. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi güzel, sağolun , emin – 473

60. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki mükemmel, teşekkürler , mehmet – 100

61. Malatya merkezden ben . Slm sayfa inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 29-01-2021 19:05:13

62. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 431

63. Merhaba paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

64. Hatay merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sağolun 08-02-2021 00:57:07

65. Ankara dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . Merhabalar bu web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 437

66. Bartın merkezden ben hatice. Merhaba siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 16-02-2021 07:23:51

67. Adıyaman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 01-03-2021 02:49:44

68. Muğla dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sağolun , gaye – 206

69. Selam herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, şukuladım

70. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, saolun

71. İstanbul dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, şukuladım , emin – 231

72. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 55

73. Kayseri merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz iyi, teşekkürler 24-03-2021 11:10:42

74. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 323

75. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . Mrb sayfa inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 489

76. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 207

77. Selam herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

78. Tokat merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, sağolun 12-04-2021 11:19:12

79. Merhaba herkese web siteniz harbiden çok iyi, tebrikler

80. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 234

81. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım , – 122

82. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 358

83. Kütahya merkezden ben ziya. Mrb sayfa inanılmaz güzel, şukuladım 02-05-2021 15:30:19

84. Amasya dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . selam arkadaşlar web siteniz inanki mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 153

85. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 485

86. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 103

87. Ağrı dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, sağolun , ziya – 420

88. Selam herkese sayfan harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

89. Hatay merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden dikkat çekici, sağolun 08-05-2021 23:09:20

90. Bu konu : ” Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 113

91. Çankırı dan kimler var. Zimbabve Trilyon Dolarlık Not ve Satoshi Nakamoto bağlantısı . Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, tebrikler , ali – 153

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link