Çinko ile alınan hidroksiklorokin, COVID-19’u durduran ucuz ve gerçek bir çözümdür. Bu, COVID-19 pasaportları dahil TÜM istismar gündemlerini yok eder.

İnsanlığın çoğunluğu bunu bilseydi, Küreselciler ve “Elitler” kaybeder.

İsteseler de istemeseler de herkes şu anda bir bilgi savaşında.

Author

7 Comments

1. Şırnak merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-03-2021 13:54:58

2. Mardin dan kimler var. Zinc ile alınan hidroksiklorokin, COVID-19 Salgını, Zorunlu Maske, Aşı ve COVID Pasaport Gündemini tamamen yok eder. Bununla mücadele etmek için Her Şeyi Fırlatıyorlar ve 3. parti Shill Hizmetlerini işe alırken bunu “Yanlış Bilgilendirme” olarak etiketliyorlar. Kitlelerin Hakikati bilmesini istemiyorlar. . Selam herkese sayfa valla çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 98

3. Selamlar bu web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım

4. Bayburt dan kimler var. Zinc ile alınan hidroksiklorokin, COVID-19 Salgını, Zorunlu Maske, Aşı ve COVID Pasaport Gündemini tamamen yok eder. Bununla mücadele etmek için Her Şeyi Fırlatıyorlar ve 3. parti Shill Hizmetlerini işe alırken bunu “Yanlış Bilgilendirme” olarak etiketliyorlar. Kitlelerin Hakikati bilmesini istemiyorlar. . Merhabalar paylaşımınız gerçekten mükemmel, sağolun , ali – 247

5. Merhaba herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

6. Afyon dan kimler var. Zinc ile alınan hidroksiklorokin, COVID-19 Salgını, Zorunlu Maske, Aşı ve COVID Pasaport Gündemini tamamen yok eder. Bununla mücadele etmek için Her Şeyi Fırlatıyorlar ve 3. parti Shill Hizmetlerini işe alırken bunu “Yanlış Bilgilendirme” olarak etiketliyorlar. Kitlelerin Hakikati bilmesini istemiyorlar. . Slm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 176

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link