Sabah erkenden burada. Umarım nerede olursanız olun, bu mesaj size neşeyle ulaşır. Yatakta yatarken düşünürken, orada ortaya koymak istediğim birkaç şey var.

Ruhlarımız için savaşıyoruz. Ruh, canlı bir varlığın maddi olmayan özüdür. Ruh, yaşayan bir varlığın zihinsel yeteneklerini içerir: akıl, karakter, duygu, bilinç, kalite, hafıza, algılama, düşünme, vb. Etrafımızda dolaşan ZOMBİLER var, sizi almaya geliyorlar. SİZİ KAR İÇİN YİYORLAR. GİZLENECEK GÜVENLİ BİR YER YOKTUR

Amerika Birleşik Devletleri’nde özellikle konuşursak, pek çok şey oluyor … birçok olay gerçekleşiyor ve bildiğimiz kadarıyla yaşam biçimi günden güne, gözlerimizin önünde değişiyor. Yaşam sürekli bir enerji akışı ve hareketi olduğu için bu kaçınılmazdır.

Şu anda 2. değişikliğimiz (silah tutma ve silah taşıma hakkı), bir “virüs” ile ilgili propagandanın taşması, büyük medya kuruluşlarının kötüye kullanılması, sivil-polis saldırıları, ayaklanmalara yönelik doğrudan saldırılar var …

Ruhlarımız için günlük bir savaş içindeyiz ve daha iyiye gitmeden önce çok daha kötüye gidecek … ama bu ne olacağından korkmanız gerektiği anlamına gelmez. Bu mesajı hepinize DÜŞÜNMEK, HAZIRLAMAK ve SEVMEK için tavsiye etmek için yazıyorum. Her şey göründüğü gibi olmadığından, gözünüzün önüne konulan şeyin satır aralarını okuyun.

Yiyecek, erzak, cephane, su, silah vb. Stoklayın. Bu matristeki medya, govt ve diğer büyük oyuncular, bir sonraki kartı kollarına koyarak kitleleri hipnotize etmeye çalışırken … şimdi en iyi zaman. bağlantınızı koparmak ve kendinizle ve ailenizle bir olmak için. Ailenizle zaman geçirin, gerçekten zevk aldığınız yeni bir hobi bulun, egzersiz yapın, ertelediğiniz kitabı okuyun, dışarı çıkın ve doğanın tadını çıkarın. HİSSET.

Şu anda bir bütçeniz varsa, insanların büyük bir yüzdesi gibi, biraz para alıp her çeki bir kenara ayırmak veya her ay sizin ve ailenizin hazırlıklı olması için UZUN bir şekilde gidebilir. Tedarik zincirleri bozulduğunda, bölgenizde sivil kargaşa meydana geldiğinde işinize yarayacak eşyaların stoklanması, ya da genel olarak hayat olur.

Nereden başlayacağınız konusunda hiçbir fikriniz yoksa, youtube’a gidin ve basit bir “hazırlık” araması yapın. R / prepping r / preppers için biraz zaman harcayın … size yardımcı olacak pek çok bilgi var ve ilk adımı atarsanız size yardım etmek isteyen birçok kişi var. Kendinizi korumak, hazırlamak ve eğitmek yalnızca sizin sorumluluğunuzdadır …. hükümetleri, yerel polisinizi veya hatta komşularınızı değil.

Bazıları şu anda gayet iyi gidiyor olabilir, ancak çoğu çöküş yaşayabilir. Komşunuza karşı nazik olun, günde en az bir iyilik yapın. Aşk her şeyi fethedecek, çünkü bu sadece evrenin sıfırlanması ve henüz başlamaya bile başlamadı.

Nerede olursanız olun, hepinizin yalnız olmadığınızı ve sonsuz gibi görünen tünelin ışığı olacağını bilmenizi istiyorum. GÖZLERİNİZİ AÇIN VE MÜCADELEYİ SAKLAYIN

Author

11 Comments

1. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Zombiler + ruhunuz. . Selamlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 419

2. Şanlıurfa dan kimler var. Zombiler + ruhunuz. . Merhaba paylaşım yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 185

3. Nevşehir dan kimler var. Zombiler + ruhunuz. . Slm sayfan inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 33

4. Hatay dan kimler var. Zombiler + ruhunuz. . Selamlar siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun , gaye – 168

5. Bitlis dan kimler var. Zombiler + ruhunuz. . selamun aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 419

6. Bu konu : ” Zombiler + ruhunuz. ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki iyi, sağolun , Hasan – 11

7. Bingöl merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-04-2021 13:03:36

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Zombiler + ruhunuz. ” çok güzel. Slm web siteniz valla güzel, şukuladım , elif yılmaz – 353

9. Edirne dan kimler var. Zombiler + ruhunuz. . Selamlar paylaşım inanki hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 325

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link