Bu virüs ciddi bir tehdit olsaydı, mağazalarda, otoparklarda ve toplu taşıma araçlarında mavi zehirli atık kutuları olurdu .. “çok zehirli” maskeler ve eldivenler her yere saçılmıştı. Havalar ısındıkça dünyanın dört bir yanında manipüle edilen sayılar azalırken, çoğu insanın maskeleri COVID’yi iyileştirdiği için sırtlarına vurduğunu görüyoruz!

Yine de endişelenmeyin, aşı bu kış piyasaya sürüldüğünde, COVID vakalarında “şok edici” bir artış olacak (hava daha soğuk, kim daha fazla insana grip bulaşacağını tahmin edebilirdi …) insanlar yıllık COVID aşılarını yaptırmak için (en isteyerek) sıraya girene kadar bitmez. Bu boka artık çok fazla trilyonlarca yatırım yapıldı, durmayacaklar.

Author

66 Comments

1. Selam herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Selamlar web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

3. Mrb sayfan inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Kayseri merkezden ben banu. Selam herkese sayfa ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-08-2020 04:10:21

5. Selam bu web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler

6. Bursa merkezden ben ziya. Merhaba sayfan cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-08-2020 21:48:02

7. Eskişehir merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 17-08-2020 07:34:08

8. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız cidden iyi, tebrikler 24-08-2020 13:05:33

9. Antalya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:55:24

10. Çanakkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-09-2020 06:55:25

11. Selamlar web siten gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

12. Mersin merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-09-2020 14:13:28

13. Selamlar sayfan harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

14. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımın valla çok güzel, sağolun

15. Trabzon merkezden ben ali. Merhaba sayfa vallaha çok iyi, şukuladım 23-09-2020 06:48:26

16. Slm sayfanız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

17. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:19:45

18. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran edici, tebrikler

19. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, tebrikler

20. Merhaba sayfan süper ötesi hayran edici, teşekkürler

21. Kahramanmaraş dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . Merhaba herkese sayfa inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 463

22. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 220

23. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , doruk – 126

24. Van dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . merhaba arkadaşlar sayfanız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 381

25. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 429

26. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

27. Tekirdağ merkezden ben emin. Mrb bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:14:17

28. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, tebrikler , Emine – 367

29. İzmir dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 10

30. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, sağolun

31. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 152

32. Siirt merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-12-2020 02:30:52

33. Kocaeli dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , ali – 376

34. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki güzel, face de paylaştım , emin – 302

35. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

36. Elazığ merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-01-2021 21:55:23

37. Şırnak dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . Merhaba web siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 195

38. Kars merkezden ben . Merhabalar siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım 11-01-2021 22:06:39

39. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım

40. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten mükemmel, sağolun , Emine – 331

41. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 297

42. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 276

43. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Merhaba siten valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 240

44. Kırklareli merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten inanılmaz hayran edici, sağolun 29-01-2021 13:39:44

45. Slm web siten inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım

46. Muğla dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, face de paylaştım , gaye – 15

47. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

48. Manisa dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . Selamın aleyküm web sitesi cidden güzel, teraziye tıkladım , hatice – 261

49. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 344

50. Kastamonu merkezden ben . Selam herkese web siten gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 27-02-2021 10:28:05

51. İzmir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, sağolun 01-03-2021 06:32:13

52. Merhaba web siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

53. Selamlar paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım

54. Merhaba sayfanız inan ki hayran edici, face de paylaştım

55. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

56. Kilis merkezden ben emin. Merhaba herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 24-03-2021 20:49:19

57. Ağrı merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2021 02:15:55

58. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 26-03-2021 21:45:07

59. Isparta dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 339

60. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 497

61. Karabük dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . Selam herkese web siten valla hayran bıraktı, şukuladım , emin – 195

62. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 184

63. Hakkari dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . Slm bu web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım , ali – 495

64. Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

65. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 309

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link