Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor.

Bu virüs ciddi bir tehdit olsaydı, mağazalarda, otoparklarda ve toplu taşıma araçlarında mavi zehirli atık kutuları olurdu .. “çok zehirli” maskeler ve eldivenler her yere saçılmıştı. Havalar ısındıkça dünyanın dört bir yanında manipüle edilen sayılar azalırken, çoğu insanın maskeleri COVID’yi iyileştirdiği için sırtlarına vurduğunu görüyoruz!

Yine de endişelenmeyin, aşı bu kış piyasaya sürüldüğünde, COVID vakalarında “şok edici” bir artış olacak (hava daha soğuk, kim daha fazla insana grip bulaşacağını tahmin edebilirdi …) insanlar yıllık COVID aşılarını yaptırmak için (en isteyerek) sıraya girene kadar bitmez. Bu boka artık çok fazla trilyonlarca yatırım yapıldı, durmayacaklar.

“Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor.” üzerine 52 yorum

1. Antalya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:55:24

2. Çanakkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-09-2020 06:55:25

3. Mersin merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-09-2020 14:13:28

4. Edirne merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:19:45

5. Kahramanmaraş dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . Merhaba herkese sayfa inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 463

6. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 220

7. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , doruk – 126

8. Van dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . merhaba arkadaşlar sayfanız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 381

9. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 429

10. Tekirdağ merkezden ben emin. Mrb bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:14:17

11. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, tebrikler , Emine – 367

12. İzmir dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 10

13. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 152

14. Siirt merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-12-2020 02:30:52

15. Kocaeli dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , ali – 376

16. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki güzel, face de paylaştım , emin – 302

17. Elazığ merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-01-2021 21:55:23

18. Şırnak dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . Merhaba web siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 195

19. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten mükemmel, sağolun , Emine – 331

20. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 297

21. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 276

22. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Merhaba siten valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 240

23. Kırklareli merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten inanılmaz hayran edici, sağolun 29-01-2021 13:39:44

24. Muğla dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, face de paylaştım , gaye – 15

25. Manisa dan kimler var. Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. . Selamın aleyküm web sitesi cidden güzel, teraziye tıkladım , hatice – 261

26. Bu konu : ” Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor. ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 344

27. Kastamonu merkezden ben . Selam herkese web siten gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 27-02-2021 10:28:05

28. İzmir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, sağolun 01-03-2021 06:32:13

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link