Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor.

Bu virüs ciddi bir tehdit olsaydı, mağazalarda, otoparklarda ve toplu taşıma araçlarında mavi zehirli atık kutuları olurdu .. “çok zehirli” maskeler ve eldivenler her yere saçılmıştı. Havalar ısındıkça dünyanın dört bir yanında manipüle edilen sayılar azalırken, çoğu insanın maskeleri COVID’yi iyileştirdiği için sırtlarına vurduğunu görüyoruz!

Yine de endişelenmeyin, aşı bu kış piyasaya sürüldüğünde, COVID vakalarında “şok edici” bir artış olacak (hava daha soğuk, kim daha fazla insana grip bulaşacağını tahmin edebilirdi …) insanlar yıllık COVID aşılarını yaptırmak için (en isteyerek) sıraya girene kadar bitmez. Bu boka artık çok fazla trilyonlarca yatırım yapıldı, durmayacaklar.

“Zombiler tam güçle dışarı çıktı. Bütün bunların saçmalığına gülmekten başka kimse yardım edemez mi? Aptalca bir maske ya da ‘sosyal mesafenin’ ciddi bir virüsten faydası olacağı gibi. COVID hafif bir virüstür, ventilatörler ve ihmal çoğu ölümün sebebidir. Dünyamız mahkumdur. Zombiler istila ediyor.” üzerine 20 yorum

1. Antalya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:55:24

2. Çanakkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-09-2020 06:55:25

3. Mersin merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-09-2020 14:13:28

4. Edirne merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:19:45

Yorum yapın