Siyonizm, Batılı güçlerin askeri ve psikolojik desteğiyle Ortadoğu’da İsrail üstünlüğünü kurmaya çalışan komplocu bir siyasi güçtür. Batı’daki Siyonist örgütler, Siyonizm eleştirisini etkin bir şekilde yasa dışı kılmak için nefret suçu kavramını kullanarak Batı’nın ırk konusundaki hassasiyetlerine başvurarak Batı’nın ifade özgürlüğünün altını başarılı bir şekilde baltaladılar.

Avrupalı ​​ve Amerikalı Yahudilerin çoğu, Siyonizm’i anlamıyor veya onunla hiçbir ilgisi yok. Siyonizm, Yahudi milliyetçiliği olarak anlaşılabilir ve 19. yüzyılın sonlarında bazı Avrupalı ​​Yahudilerin bir Yahudi etno-ulusal devleti arayışında olduğu için Avrupa milliyetçi hareketleriyle birlikte ortaya çıktı.

Rothschild hanedanı görünüşe göre İsrail devletinin kurulmasında bir rol oynadı. Balfour Deklarasyonu bir Rothschild’e hitaben yazılmıştı ve Edmond de Rothschild İsrail’in bir devlet olarak yaratılması için önemli fonlar ayırdı. Rothschild’lerin bu dönemde güçlü bir mali güç oldukları ve Yahudi oldukları göz önüne alındığında, Yahudi milliyetçiliğine ilgi duymaları şaşırtıcı değildir ve Rothschild’lerin desteklerinde haksız veya alçakça davrandıklarının farkında olduğum hiçbir kanıt yok. İsrail ama Rothschild’lerin erken Siyonizm’in şekillenmesinde etkili bir güç olduğunu söylemek doğru olur.

İsrail ve kurucu siyasi parti Likud, Siyonist amaçları gerçekleştirmek için açık ve örtülü terörizm geçmişine sahiptir. Bazı örnekler, King David Otel Bombalaması, USS Liberty’ye saldırı ve Lavon Meselesi.

Siyonizm 20. yüzyılda güçlü bir siyasi güçtü ve Batı siyasetinde güçlü bir rol oynamaya devam ediyor. Batı’daki Siyonist örgütler, ırkçılığa karşı Batı hassasiyetlerini sansür için bir kılıf olarak kullanarak Siyonizm eleştirisini sansürlemek ve muhalifleri sindirmek için agresif bir şekilde hareket ediyor. Bu eğlenceli animasyon Dünya Savaşı’ndan sonra Batı’nın askeri harekatlarında İsrail ve İsrail meselelerinin etkisine dair bir perspektif sunuyor.

…gormenghast3 tarafından gönderildi
[comments]

32 Comments

1. Rize merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten inanki dikkat çekici, saolun 06-07-2021 07:37:31

2. Selamlar paylaşımınız yeminle hayran edici, şukuladım

3. Diyarbakır dan kimler var. Z*onizm nedir? . Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 149

4. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Z*onizm nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 318

6. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 06-07-2021 16:31:53

7. Adıyaman merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, saolun 06-07-2021 23:45:05

8. Bu konu : ” Z*onizm nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 23

9. Ankara dan kimler var. Z*onizm nedir? . Mrb siten inanki çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 314

10. Bu konu : ” Z*onizm nedir? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 158

11. Nevşehir merkezden ben banu. Merhaba paylaşım yeminle güzel, facebookta paylaştım 11-07-2021 20:32:46

12. Bu konu : ” Z*onizm nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 230

13. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Z*onizm nedir? . Merhabalar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 217

14. Denizli dan kimler var. Z*onizm nedir? . Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 493

15. Bu konu : ” Z*onizm nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hayran edici, sağolun , – 129

16. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

17. Afyon merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, twitter da paylaştım 24-07-2021 05:08:40

18. Bu konu : ” Z*onizm nedir? ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha çok güzel, saolun , gaye – 333

19. Osmaniye merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 05-08-2021 15:57:28

20. Yalova dan kimler var. Z*onizm nedir? . selam arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 418

21. Aksaray merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, saolun 08-08-2021 00:49:48

22. Bu konu : ” Z*onizm nedir? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, tebrikler , mehmet – 15

23. Bu konu : ” Z*onizm nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok güzel, tebrikler , memo – 345

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Z*onizm nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 65

25. Antalya merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, sağolun 26-08-2021 21:08:18

26. Kahramanmaraş dan kimler var. Z*onizm nedir? . Selam herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 39

27. Samsun merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşım cidden mükemmel, saolun 31-08-2021 19:35:34

28. Karabük dan kimler var. Z*onizm nedir? . Selamlar sayfa vallaha hoşuma gitti, saolun , emin – 369

29. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

30. selamun aleyküm paylaşım inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

31. Ağrı dan kimler var. Z*onizm nedir? . selam arkadaşlar sayfa inan ki güzel, şukuladım , Aylin – 318

32. Bu konu : ” Z*onizm nedir? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 230

Write A Comment