BU TIBBİ TAVSİYE DEĞİL

2 yıl önce adlı bir konuyla karşılaştım Iridology:

İridoloji, gözlerin İrisinin incelenmesi, çünkü hücresel zayıflıklar (genetik) ve lenfatik durgunluk (asidoz ve toksisite) ile ilgilidir. İridoloji dünya çapında uygulanmaktadır ve 500 yıldan daha eskidir. İridoloji bilimi, özel kameralar ve bilgisayarlar, insan vücudunun hücreleriyle ilgili olduğu için irisin çalışmasına daha derin bir bakış atmak üzere tasarlandığından, sıçrama ve sınırlar büyüyor. Vücudunuzdaki her hücre, otonom sinir sistemi aracılığıyla merkezi sinir sistemine (beyin) ve optik sinirlere kendini yansıtır. Dokular zayıfladıkça ve tıkandığında (asidik), irisin veya gözün liflerinde değişiklikler meydana gelir. İris lifleri (trabeküler) vücuttaki ilgili dokulara karşılık gelen şekilde haritalandırılmıştır. İris’deki bu lifleri, değişiklikleri ve renkleri gözlemleyerek, büyük lenfatik sistem (asitler) içindeki vücut kuvvetlerinizi, zayıflıklarınızı ve durgunluk derecelerini analiz edebiliriz. İridoloji, geleneksel tıp endüstrisinin bazı bölümlerinin yerini, derinlemesine ve kanıtlanmış sabitleme ve tespit etme yeteneği nedeniyle değiştirecektir. KESİNLİKLE Bu sizin hücresel düzeyde varlığınızın aşırı sağlığı ve canlılığı açısından. Iridoloji tanıtım videosu: https://www.youtube.com/watch?v=GS0wPDJP030&t=242s (5 dakika uzunluğunda)

Resim yayınla

İrisinizi nasıl okuyacağınızı öğrendikten sonraki adımınız detoksifikasyonun temellerini öğrenmektir. Dr Morse gibi doğal şifa doktorları https://www.youtube.com/watch?v=OXcGB5wlWnI&t=1107s (2 saat uzunluğunda) ve Mark James Gordon https://www.youtube.com/watch?v=JBUYMNUWlgQ&t=31s (6 dakika uzunluğunda) ve https://www.youtube.com/watch?v=JO4V9so3bxI (5 dakika uzunluğunda) detoksifikasyon yoluyla yıllardır kanser, virüs ve büyük problemleri olan insanları iyileştiriyor ve iyileştiriyor.

Kanser, Coronavirüs ve tüm sağlık sorunlarının% 99,99’u detoksifikasyon yoluyla iyileştirilebilir. Bunların büyük iddialar olduğunu takdir ediyorum, ancak bu iki doktorun müşteri ifadeleri ve bunu destekleyecek kanıtları var. Youtube kanallarına gidin ve hayatlarını değiştiren insanların tüm yorumlarını okuyun. Modern mecine doktorların öğrettiklerinin çoğuna karşı doğal şifa uzmanlarıdır. Sonuçlarının yalan söylemediği söyleniyor. Zihnini açık olan herkesi bu malzemeye bakmaya çağırıyorum.

Anahtar, vücudunuzda kanınızdan% 50 daha büyük bir sıvı sistemine sahip olduğunuzu anlamaktır. Sistemin adı LENF SİSTEMİ ve vücudunuzdaki tüm sıvının% 75’ini oluşturur. Kanınız sadece% 25. Sadece 3-4 yıl önce modern tıp tarafından “resmen” keşfedildi. Dr.Morse onlarca yıldır bu sıvı bedensel sistemi biliyor ve tıp endüstrisinin onu dinlemesine ve bulgularına bakmasını sağlamak için defalarca çalıştı. Tıbbi kurum, satın aldığımız ilaçlardan ilaç şeklinde çok para kazandığı için göz ardı edildi. Bu bilgiyi gerçek olarak kabul etmekte isteksizler çünkü büyük Farma’nın gözünde … Tedavi edilen bir hasta bir müşteri noktasıdır.

Resim yayınla

Lenfatik sistem, hücresel atıklarımız için sıvı sindirim sistemidir. Vücudumuz trilyonlarca hücreden oluşur. Lenfatik sistemi vücudumuzun her tarafındaki kanalizasyon borusu ağı olarak düşünün. Lenfatik sistem, bu hücreler arasındaki sıvı sistemidir ve işi midemizden biriken asidik atığı temizler. Yemek yerken midemiz o yiyeceği asit ya da alkali atık haline getirir. Bu atık daha sonra lenfatik sisteme atılır. Alkali gıdalar sağlığı ve canlılığı arttırır ve asidik gıdalar zararlıdır ve lenfatik sistemimizi tıkayan asidik atık üretir. Bu lenfatik sistemi temizlemezsek, sonunda hücreler dejenere olmaya başlar ve sonunda bu kansere yol açar.

İnsanlar hangi yiyecekleri yemek için tasarlanır? Gerçekten ne tür yiyecekler yemeliyiz?

Resim yayınla
Resim yayınla
Resim yayınla
Resim yayınla
Resim yayınla
Resim yayınla

Bunlar, bu konuda yeni yayınladığım belgeselden slaytlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Resim yayınla

YOUTUBE ÇOK HIZLI BU İKİ VİDEOYU KALDIRDI. DERHAL OLARAK BELİRTİLEN KIRSIZ PDF’yi İNDİRMELİSİNİZ.

İZLEME BÖLÜM 1 = https://www.youtube.com/watch?v=FOH_TU6meZY

İZLEME BÖLÜM 2 = https: //www.youtube.com/watch v = vOTTH9u8asA

IRISGATE PDF İNDİR = http://www.mediafire.com/file/ld0hme8romztqi2/IRISGATE_-_How_To_Cure_Cancer%252C_Coronavirus_and_99%2525_of_Health_Problems_Worldwide_For_Free_and_Naturally.pdf/file

Irisgate, ** FREEDOMGATE’in bir parçasıdır. ** Tüm ayrıntıları özetleyen bu gönderiye göz atın: https://www.reddit.com/r/conspiracytheories/comments/fsufe1/freedom_gate_the_revolution_of_humanity_is_now/

HERKES İÇİN OPTİMUM VE VITALITY YOLUNA ÜÇ ALTIN ​​DETOKSİFASYON ANAHTARI

Resim yayınla

Alkali gıdalar vücutta asidoz oluşumunu, özellikle de lenfatik sisteminizde midenizden biriken asidik hücresel atığınızı öldürür.

Bitkisel formüller vücuda detoksifikasyon ve iyileşmede gerçekten yardımcı olur.

Oruç, vücudunuzu en inanılmaz şekilde iyileştirdiği kanıtlanmıştır. Hızlı olduğunuzda midenize bir mola verirsiniz ve bu da lenfatik sisteminizin bu asit atığını çıkarmaya başladığı zamandır. Vücudunuz yemeğinizi kırmakla meşgul değil ve şimdi lenfatik sistemde tıkanmış asidik atığı kırmaya konsantre olabilir. Oruçla bağlantılı sağlık yararları, tüm dünyada İncil ve eski kutsal kitaplarda belirtilmiştir. İsa 40 gün 40 gece oruç tuttu.

HIZLI – TAM AYRINTILI BİLGİ ALMADAN ÖNCE BÖBREK FİLTRASYONU ALMALIDIR.https://www.youtube.com/watch?v=JO4V9so3bxI (5 dakika uzunluğunda)

Dr.Morse ve Mark James Gordon (detoksifikasyon uzmanı) dünya çapında ciddi yaşamı tehdit eden 1000 hasta ile iyileşti. Kanser, tüberküloz, kalp problemleri vb. Detoksifikasyon yoluyla tedavi edilebilir. Dr.Morse tekerlekli sandalyede olan insanlara bile sahipti ve 1 yıl içinde onları dik yürüdü. Tıp endüstrisi bu insanlara bir daha asla yürüyemeyeceklerini söyledi.

TIBBİ SANAYİ ETİKETLERİNİN “HASTALIKLAR” OLARAK YANLIŞ LİFATİK SİSTEMDEN YAN ETKİLERDİR.

EN SON DÜZEYDE KANSER SADECE DEJENERE HÜCRE.

KÜÇÜK ATIK VE KANSERLİ HÜCRELERİNİZİ BÜYÜK BİR ŞEKİLDE HIZLI VE KARŞILAŞTIRIRKEN VÜCUDUNUZU SÖKÜYOR. BU KADAR BASİT.

CORONAVIRUS HERHANGİ BİR VİRÜS İÇİN AYNI İLKELER, DAHA FAZLA SAĞLIK SORUNLARININ 19 VE% 99,99’U DÜNYA ÇAPINDA İNSANLAR YETERLİ.

AYNI YOLDA HASTALIKLARI İLE VÜCUT FIRSATLARIMIZ. SİZİNLE YANLIŞ OLAN HİÇ DEĞİL.

DETOKSİFİKASYON ANAHTAR.

AŞI GEREKMEZ.

Dünyadaki tüm insanlara ciddi fayda sağlayabileceğinden bu bilgilere bakmanızı şiddetle tavsiye ederim. Okuduğunuz için teşekkürler. 🙂

Author

117 Comments

1. Batman merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 04-05-2020 12:11:39

2. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, tebrikler 04-05-2020 12:22:50

3. Ağrı merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 04-05-2020 12:54:15

4. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım

5. Osmaniye merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, face de paylaştım 05-05-2020 06:27:39

6. Elazığ merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi cidden güzel, tebrikler 07-05-2020 02:22:41

7. selamun aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

8. Amasya merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 09-05-2020 19:19:32

9. Ağrı merkezden ben doruk. Mrb web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım 12-05-2020 08:15:22

10. Batman merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz gerçekten iyi, twitter da paylaştım 13-05-2020 01:10:44

11. Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok güzel, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:14:20

12. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Slm siten vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 14-05-2020 09:09:37

13. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 14-05-2020 09:09:40

14. Çanakkale merkezden ben banu. Mrb sayfanız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 14-05-2020 09:09:43

15. selam arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

16. Bitlis merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 14-05-2020 09:09:48

17. Tunceli merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 09:09:51

18. Uşak merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-05-2020 09:09:57

19. Artvin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 09:10:00

20. Merhabalar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

21. selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 21-05-2020 07:16:19

23. Konya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 22-05-2020 01:40:28

24. Merhaba web siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

25. Bartın merkezden ben Aylin. Slm sayfan harbiden mükemmel, tebrikler 29-05-2020 18:55:41

26. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

27. Yozgat merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-06-2020 18:00:07

28. Muğla merkezden ben ziya. Merhaba sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-06-2020 23:27:37

29. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Mrb siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

31. Aydın merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 28-06-2020 05:08:55

32. Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

33. Gaziantep merkezden ben gaye. Merhabalar siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-07-2020 11:36:54

34. Hakkari merkezden ben gaye. Selamlar sayfan harbiden güzel, sağolun 14-07-2020 07:59:11

35. Hatay merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım 20-07-2020 04:20:20

36. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın valla dikkatimi çekti, şukuladım 28-07-2020 07:49:08

37. Konya merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, sağolun 06-08-2020 04:39:49

38. Gaziantep merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 06-08-2020 18:48:41

39. Karabük merkezden ben Emine. Selamlar sayfan süper ötesi çok iyi, saolun 07-08-2020 00:08:39

40. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

41. Aksaray merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, tebrikler 14-08-2020 10:52:55

42. Erzurum merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun 14-08-2020 23:50:36

43. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım inan ki hayran bıraktı, tebrikler 23-08-2020 08:39:19

44. Niğde merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 31-08-2020 06:53:50

45. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım

46. elif yılmaz Reply

Slm siteniz harbiden hoşuma gitti, teşekkürler

47. Kastamonu merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız valla çok iyi, sağolun 08-09-2020 22:21:41

48. Merhabalar web siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım

49. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, sağolun

50. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siteniz valla çok güzel, şukuladım

51. Ağrı merkezden ben Emine. Selam sayfa inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 01-10-2020 18:36:10

52. Merhabalar web siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

53. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Selam web siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 04-10-2020 03:24:55

54. Afyon dan kimler var. Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 61

55. Aydın dan kimler var. Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. . Merhaba sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 88

56. İstanbul merkezden ben emin. Slm paylaşımın yeminle mükemmel, şukuladım 24-10-2020 23:16:07

57. Selamlar sayfanız gerçekten iyi, face de paylaştım

58. Uşak dan kimler var. Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. . Selam paylaşım cidden hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 451

59. Aydın dan kimler var. Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. . Mrb paylaşımınız süper ötesi güzel, şukuladım , Hasan – 100

60. Bu konu : ” Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 347

61. Samsun dan kimler var. Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 7

62. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 360

63. Ankara dan kimler var. Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. . selamun aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 173

64. Bu konu : ” Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla hayran edici, şukuladım , ali – 199

65. Merhaba sayfan ciddiyim iyi, facebookta paylaştım

66. Bu konu : ” Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 191

67. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

68. Merhaba herkese web siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

69. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

70. selam arkadaşlar sayfan yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

71. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

72. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, şukuladım

73. Bartın dan kimler var. Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 9

74. Erzurum dan kimler var. Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. . Selamlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 84

75. Merhaba sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

76. Düzce dan kimler var. Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. . Merhaba web siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 409

77. Bilecik merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan inan ki güzel, sağolun 27-01-2021 23:55:26

78. Bu konu : ” Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 106

79. Yalova merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 06-02-2021 07:35:27

80. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

81. Nevşehir merkezden ben gaye. Slm paylaşımın valla hayran edici, teşekkürler 10-02-2021 22:53:46

82. Bu konu : ” Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, teşekkürler , – 487

83. Nevşehir dan kimler var. Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. . Selamlar sayfan cidden hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 385

84. Sakarya dan kimler var. Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. . Merhabalar siteniz inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 283

85. Bu konu : ” Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, sağolun , Emine – 470

86. Bu konu : ” Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , ali – 474

87. Bu konu : ” Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. ” çok güzel. Selamlar siten cidden çok güzel, şukuladım , mehmet – 252

88. Ardahan merkezden ben banu. Selamlar web siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-03-2021 02:38:04

89. Kocaeli dan kimler var. Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 221

90. Trabzon merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan inanılmaz çok güzel, tebrikler 13-04-2021 06:48:31

91. Kırıkkale merkezden ben hatice. Mrb web siteniz valla hayran edici, facebookta paylaştım 15-04-2021 23:02:28

92. Bu konu : ” Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 170

93. Kırşehir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz inanki çok güzel, sağolun 01-05-2021 19:08:53

94. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

95. Bu konu : ” Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 442

96. Yalova merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-05-2021 04:24:54

97. Balıkesir merkezden ben Hasan. Merhaba sayfa harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 11-05-2021 13:42:00

98. Rize merkezden ben . Selam herkese paylaşımın cidden çok güzel, teraziye tıkladım 16-05-2021 20:06:40

99. İstanbul dan kimler var. Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. . Selam siteniz yeminle çok iyi, şukuladım , ahmet – 441

100. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 453

101. Muş dan kimler var. Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. . Selam paylaşımınız harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 92

102. Bu konu : ” Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 207

103. Elazığ dan kimler var. Zorla aşılamalara karşı savaşmanın altın anahtarı DETOKSİFİKASYON’dur. . Merhaba web siten inan ki güzel, teşekkürler , Emine – 144

104. Nevşehir merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-06-2021 09:58:09

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link