Zorlama kolaydır, kitleleri korkutur, propagandaya inandırır ve şartları kabul ettirir. Sonra aldatmayı görenleri, uyumsuzluklarıyla başkalarına zarar veren insanların düşmanı olarak resmedin. Sonra uymayanları sınırlayın ve cezalandırın ve sonunda bu şeyler işe yaramazsa hapis ya da ölüm.

Aşırı bir görüş, hayır sadece tarihe bakmanız yeterli.

33 Comments

1. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

2. Bu konu : ” zorlama ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki iyi, facebookta paylaştım , memo – 13

3. Denizli dan kimler var. zorlama . Selam web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 383

4. Bu konu : ” zorlama ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 125

5. Bu konu : ” zorlama ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten mükemmel, tebrikler , ali – 192

6. Artvin dan kimler var. zorlama . Merhabalar siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , banu – 218

7. Bu konu : ” zorlama ” çok güzel. Selam sayfa valla mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 214

8. Kocaeli merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 20-07-2021 09:09:39

9. Bu konu : ” zorlama ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 388

10. Bu konu : ” zorlama ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , ali – 53

11. Bilecik merkezden ben ali. Selam sayfanız inanılmaz güzel, saolun 21-07-2021 05:15:26

12. Tunceli dan kimler var. zorlama . Merhaba siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 276

13. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 07:34:23

14. Bu konu : ” zorlama ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 403

15. Bu konu : ” zorlama ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, saolun , Emine – 43

16. Merhaba herkese sayfa vallaha mükemmel, face de paylaştım

17. Ağrı dan kimler var. zorlama . Merhaba herkese siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 302

18. Gümüşhane dan kimler var. zorlama . Selam herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 438

19. Ağrı dan kimler var. zorlama . Selam web siteniz cidden mükemmel, şukuladım , ali – 72

20. Artvin dan kimler var. zorlama . Mrb paylaşımınız inan ki güzel, teraziye tıkladım , ali – 250

21. Bu konu : ” zorlama ” çok güzel. Selamlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 340

22. Bayburt dan kimler var. zorlama . Selam sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 358

23. Selam herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sağolun

24. Bu konu : ” zorlama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 18

25. Batman merkezden ben Emine. Selamlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 31-08-2021 19:17:23

26. Kırıkkale merkezden ben memo. Mrb paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-09-2021 22:03:32

27. Bu konu : ” zorlama ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran edici, sağolun , ali – 407

28. Bu konu : ” zorlama ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 58

29. Giresun merkezden ben memo. Selamlar sayfan vallaha iyi, saolun 08-09-2021 17:01:58

30. Bu konu : ” zorlama ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki güzel, tebrikler , ali – 418

31. Kayseri merkezden ben emin. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım 22-09-2021 17:34:57

Write A Comment