Farz edelim ki, bu başıboş olanları bir tür otoriter baskıya maruz bırakmak için hükümetinizin dijital bir aşı / sağlık kaydı taşımanızı zorunlu kıldığını varsayalım. Bu pasaport tüm seyahatler için kullanılmalı ve devlet müdahalesi yoluyla, bilgilerinizi doğrulamak için sorumluluk özel işletmelere verilmiştir. Elbette tüm bunlar kamu yararı adına yapılacaktır.

Planların neler? Seçenekleriniz neler? Kurşunu ısırıp teslim olur musun? Ağın dışında yaşıyor ve hayatınızın artık topluma inanılmaz derecede daha az bağlı olacağını kabul ediyor musunuz? Bir anti-vaxer olduğunuz için arkadaşlarınız, aileniz ve toplum tarafından sosyal olarak dışlanmaya hazır mısınız?

Zorlama dürtmek için gelirse, normal bir hayata dönmek için prensiplerinizi feda etmeye hazır mısınız? Yoksa değişime direnmek için hayatınızı büyük ölçüde değiştirmeye hazır mısınız?

Tamamen ciddi sorular. Gittikçe daha fazla insanın, güvenlik adına hükümetlerinden her şeyi körü körüne kabul ettiğini görüyorum.

Author

9 Comments

1. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” Zorunlu aşı pasaportu durumunda planınız nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 259

3. Bu konu : ” Zorunlu aşı pasaportu durumunda planınız nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 134

4. Adana merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 16-03-2021 11:08:07

5. Bu konu : ” Zorunlu aşı pasaportu durumunda planınız nedir? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, saolun , hatice – 24

6. Bu konu : ” Zorunlu aşı pasaportu durumunda planınız nedir? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 72

7. Şırnak dan kimler var. Zorunlu aşı pasaportu durumunda planınız nedir? . Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok iyi, saolun , ali – 41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link