Ben son derece çelişkili. Geçen yıl evden çalışacak kadar şanslıydım ancak insanları yavaş yavaş ofise geri götürüyorlar. İşim kanıtlı aşı yaptırmak için fazladan PTO önerdi ancak maske durumunun nasıl işleyeceğini merak ediyorum. Kanıt isteyecekler mi? Bu yasal mı? Geri dönersem ve maske takmayı seçmezsem bu önemli olur.

Bir çağrı merkezi ortamında çalışıyorum ve covid olmadan önce birçok insanın hastalanması yaygındı. Katılım o kadar katıydı ki, insanlar zaten sık sık işe geliyordu. Benim için çok çılgınca.

ABD içinde de yaklaşan birkaç gezim var. İşler o kadar hızlı değişiyor ki, kanıt gerektirip gerektirmeyeceklerini merak ediyorum. Veri tabanı var mı? Bu dayanıksız kartları doğrulama olarak kabul ediyorlar mı? Bu benim için kesinlikle delice. Sağlık ve Tıp büyük para kazandırırken Amerika, insanların sağlıklı olmasını ne zaman önemsedi? Neden bir aşı ücretsiz olsun ve bu kadar zorlansın?

27 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Zorunlu aşılar. Amerika sağlığınızı ne zaman önemsedi? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 373

2. Adana dan kimler var. Zorunlu aşılar. Amerika sağlığınızı ne zaman önemsedi? . merhaba arkadaşlar siten yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 259

3. Bu konu : ” Zorunlu aşılar. Amerika sağlığınızı ne zaman önemsedi? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , gaye – 255

4. Selamlar paylaşımın ciddiyim güzel, teşekkürler

5. Edirne dan kimler var. Zorunlu aşılar. Amerika sağlığınızı ne zaman önemsedi? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 19

6. Bu konu : ” Zorunlu aşılar. Amerika sağlığınızı ne zaman önemsedi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki çok güzel, tebrikler , Hasan – 368

7. Adıyaman dan kimler var. Zorunlu aşılar. Amerika sağlığınızı ne zaman önemsedi? . Mrb sayfan valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 132

8. Bu konu : ” Zorunlu aşılar. Amerika sağlığınızı ne zaman önemsedi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, şukuladım , ali – 350

9. elif yılmaz Reply

Selamlar web sitesi yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

10. Elazığ merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın yeminle iyi, şukuladım 27-05-2021 02:45:10

11. Bu konu : ” Zorunlu aşılar. Amerika sağlığınızı ne zaman önemsedi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, şukuladım , ali – 238

12. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

13. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. Zorunlu aşılar. Amerika sağlığınızı ne zaman önemsedi? . Selam sayfanız inan ki mükemmel, sağolun , Gürbüz – 300

14. Rize dan kimler var. Zorunlu aşılar. Amerika sağlığınızı ne zaman önemsedi? . Mrb sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 308

15. Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun

16. Bitlis merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 18-06-2021 16:50:05

17. Slm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

18. Kırklareli dan kimler var. Zorunlu aşılar. Amerika sağlığınızı ne zaman önemsedi? . Merhaba herkese paylaşımınız cidden mükemmel, sağolun , ahmet – 454

19. Sinop merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 08-07-2021 17:12:12

20. Bu konu : ” Zorunlu aşılar. Amerika sağlığınızı ne zaman önemsedi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, şukuladım , emin – 244

21. Şırnak merkezden ben Hasan. Mrb siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 13-07-2021 15:44:15

22. Bu konu : ” Zorunlu aşılar. Amerika sağlığınızı ne zaman önemsedi? ” çok güzel. Selam paylaşımın valla mükemmel, sağolun , ali – 203

23. Çankırı dan kimler var. Zorunlu aşılar. Amerika sağlığınızı ne zaman önemsedi? . selamun aleyküm web siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link