Ontario’nun sağlık bakanı Christine Elliot’tan alıntılanmıştır,

“Kimseyi aşı olmaya zorlayamayız ama ben başbakana katılıyorum – yapabilen herkesi aşı olmaya gerçekten teşvik ediyoruz.”

“Aşı olmamanın bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek seyahat veya diğer kısıtlamalarla ilgili bazı kısıtlamalar olabilir, ancak bu kararı kendileri için en önemli olana göre vermek kişinin kendisine kalacaktır. Ancak herkesin aşı olmasını diliyoruz. “

Seyahat gibi kısıtlamalar ve aşı olmadıysanız kim bilir başka neler olabilir. Neyin en önemli olduğuna karar vermek bize bağlı mı ??

Bu boktan tiksinti duyan ve korkan tek kişi benmişim gibi hissediyorum, diğer herkes ise bu “küresel salgın” ile başa çıkma yöntemini kabul ediyor. Bu arada benim şehrimde tecrit kısıtlamaları 8 Ocak’a kadar uzatıldı. “Ev balonunun” dışında kalan kimseyi ziyaret etmemelisiniz, yani tatil yemekleri ve aile zamanları YASAKTIR. Aslında sağlık bakanımıza göre yasaklandı. Yine de sinema salonları açık, marketler kalabalık, barlar ve restoranlar çalışıyor ve dışarıdaki herkes maskesiz omuzlarına çarpıyor. Ve bana Noel’de ailemi görmeye gidemeyeceğimi söylüyorlar. Ve eğer yaparsam ve bir şekilde yakalanırsam 2300 $ ceza alacağım !! NEDİR? NEDİR? Lanet bir korku filminde yaşıyormuşum gibi hissediyorum. Bunun gerçek olduğuna inanamıyorum. Daha fazla insanın öfkelenmediğine ve haklarını savunmadığına inanamıyorum.

Aşıyı göndermez ve almazsanız mutsuz olmanızı sağlayacaklar. Aşıyı almadığınız sürece hayatınızı yaşamaya değmeyecek hale getirecekler. Kurallarına uymazsanız sizi ayıracak ve dışlayacaklar. Zorunlu değil lanet kıçım. Bunun bir rant’a dönüştüğü için üzgünüm. Öfkeliyim. Ben çaresizim Aşılar ve genel olarak covid dışında tüm komplolar, hayatımızın grip aşısı olmadan devam edemeyeceği gerçeği deliliğin ötesinde. Sadece bunu paylaşmam ve düşüncelerimi dile getirmem gerektiğini hissettim.

Tl; Dr Health yetkilileri, aşı yaptırmayanların seyahat ve diğer kısıtlamalarla karşılaşacağını söylüyor.

Author

19 Comments

1. Kahramanmaraş dan kimler var. Zorunlu Covid-19 Aşıları . Slm web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 78

2. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, tebrikler 08-12-2020 09:07:56

3. Bu konu : ” Zorunlu Covid-19 Aşıları ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 423

4. Bitlis merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfan vallaha çok güzel, tebrikler 08-12-2020 11:16:47

5. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, saolun

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Zorunlu Covid-19 Aşıları ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 459

7. Selamlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bu konu : ” Zorunlu Covid-19 Aşıları ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 304

9. Bu konu : ” Zorunlu Covid-19 Aşıları ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , – 42

10. Hatay merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız inanki mükemmel, saolun 21-12-2020 21:40:29

11. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 11-01-2021 00:34:41

12. selam arkadaşlar sayfa cidden iyi, linkedinde paylaştım

13. Bu konu : ” Zorunlu Covid-19 Aşıları ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 313

14. Merhabalar web siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

15. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

16. Selam herkese web siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

17. Samsun merkezden ben ziya. Merhaba sayfa gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-03-2021 03:31:32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link