Yakın zamanda EPA, yerel eyaletlerin çevre koruma departmanlarına, işçilerin su armatürlerini değiştirmek için halk evlerine gelmeleri için bir not gönderdi, birçok insan farklı eyaletlerde zaten ziyaretler aldı. Orada yaptıkları şey, lavabonuzdan daha az su gelmesini sağlamak, 2030 gündeminin tamamı, insanların görüldüğü gibi daha az araba kullanmasını sağlamak için planlarıyla mil vergilendirmek istiyorlar ama bu araba kullanmaktan daha büyük, suyun nasıl olduğuyla uğraşmaya başlamak istiyorlar de tüketilmektedir. Şu anda sadece duş başlığınızdan ve mutfak/banyo lavabonuzdan küçük su akıntıları gelmesini istiyorlar, ancak yakında suyla ilgili yeni vergilendirme planına bile başlayabilirler, bu yüzden bu sadece başlangıç. Temel ihtiyaçlara ulaşmanın bile zor olduğu bir noktaya kadar acı çekmemizi istiyorlar, bu piçler ne kadar hasta ve bunu çevreyi koruma kisvesi altında yapıyorlar ama hepimiz bunun saçmalık olduğunu biliyoruz. Su yenilenebilir ve her yerde yağmur yağdırmak için bulut tohumlama gibi jeomühendislik tekniklerimiz bile var. Bu EPA palyaçolarının söylediklerini dinlemeyin ve kendiniz için düşünün. Su armatürünüzü değiştirirlerse, deliği değiştirin, böylece daha büyük, böylece aynı veya daha fazla su çıkar, böylece bu hükümet faşistleri değil, evinizin kontrolü sizde olur, birçok HOA ve hatta ev sahibi bunu konutları / apartmanları için zorunlu kılıyor. kiracılar.

28 Comments

1. Bu konu : ” Zorunlu pasaportlar ve tüm covid komploları gerçekleşirken bir yenisinden bahsetmek istiyorum. ” çok güzel. Merhaba sayfa cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 499

2. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım

3. Konya merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-08-2021 10:38:29

4. Nevşehir dan kimler var. Zorunlu pasaportlar ve tüm covid komploları gerçekleşirken bir yenisinden bahsetmek istiyorum. . Merhabalar sayfa süper ötesi güzel, saolun , ahmet – 259

5. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

6. Aydın dan kimler var. Zorunlu pasaportlar ve tüm covid komploları gerçekleşirken bir yenisinden bahsetmek istiyorum. . Merhabalar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 416

7. Eskişehir merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok iyi, face de paylaştım 06-08-2021 19:11:23

8. Bu konu : ” Zorunlu pasaportlar ve tüm covid komploları gerçekleşirken bir yenisinden bahsetmek istiyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok güzel, teşekkürler , Aylin – 162

9. selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran edici, sağolun

10. Mrb bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

11. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, face de paylaştım

12. Şanlıurfa dan kimler var. Zorunlu pasaportlar ve tüm covid komploları gerçekleşirken bir yenisinden bahsetmek istiyorum. . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 159

13. Bu konu : ” Zorunlu pasaportlar ve tüm covid komploları gerçekleşirken bir yenisinden bahsetmek istiyorum. ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 232

14. Mersin merkezden ben ziya. Slm siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım 17-08-2021 00:18:50

15. Sinop dan kimler var. Zorunlu pasaportlar ve tüm covid komploları gerçekleşirken bir yenisinden bahsetmek istiyorum. . Selamlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 423

16. Kırklareli dan kimler var. Zorunlu pasaportlar ve tüm covid komploları gerçekleşirken bir yenisinden bahsetmek istiyorum. . Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sağolun , ziya – 59

17. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, saolun

18. Bu konu : ” Zorunlu pasaportlar ve tüm covid komploları gerçekleşirken bir yenisinden bahsetmek istiyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla iyi, tebrikler , ziya – 86

19. Burdur dan kimler var. Zorunlu pasaportlar ve tüm covid komploları gerçekleşirken bir yenisinden bahsetmek istiyorum. . Merhabalar web siteniz gerçekten iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 159

20. Osmaniye merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 18:35:16

21. Slm sayfan vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

22. Batman merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, sağolun 11-09-2021 01:22:07

23. Bursa merkezden ben ali. Slm paylaşımınız gerçekten çok güzel, tebrikler 12-09-2021 21:50:41

24. Merhaba paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

25. Kırklareli merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler 24-09-2021 05:25:29

26. Bu konu : ” Zorunlu pasaportlar ve tüm covid komploları gerçekleşirken bir yenisinden bahsetmek istiyorum. ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 398

27. Amasya dan kimler var. Zorunlu pasaportlar ve tüm covid komploları gerçekleşirken bir yenisinden bahsetmek istiyorum. . merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, sağolun , ali – 36

Write A Comment