Burada, Avustralya, Victoria’da yine kilit altındayız. Artık süpermarketlere QR kodu girmeye zorlanıyoruz. Ayrıntılarımı bu şekilde hükümetle paylaşmamın imkanı yok, çünkü aşılanmamış insanları takip ettiklerini düşünüyorum.
Kapı nazilerinin önünde beni bir pislik gibi göstermeyecek olan QR’yi “taklit etmenin” bir yolu var mı?

32 Comments

1. Bu konu : ” Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 114

2. Bu konu : ” Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle dikkat çekici, saolun , doruk – 421

3. Elazığ dan kimler var. Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? . Merhaba siten inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 197

4. Afyon dan kimler var. Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? . Mrb siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 478

5. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız valla hoşuma gitti, face de paylaştım 05-06-2021 02:54:16

6. Çankırı merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 07-06-2021 08:37:21

7. Bu konu : ” Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 359

8. Mrb web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

9. Gürbüz Reply

İzmir dan kimler var. Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 174

10. Ankara merkezden ben banu. Selam siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 23-06-2021 04:40:30

11. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşım harbiden hoşuma gitti, şukuladım

12. Yozgat merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım vallaha çok iyi, saolun 27-06-2021 12:10:00

13. Samsun merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun 30-06-2021 21:03:54

14. Bu konu : ” Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle iyi, face de paylaştım , banu – 200

15. Giresun dan kimler var. Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? . Selamlar paylaşım valla hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 276

16. Elazığ merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, sağolun 04-07-2021 22:31:26

17. Bu konu : ” Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, saolun , gaye – 217

18. Kocaeli dan kimler var. Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 449

19. Manisa merkezden ben emin. Selam web siten yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 17-07-2021 06:31:26

20. Bu konu : ” Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 338

21. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? . Merhaba bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 114

22. Bu konu : ” Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 429

23. Merhaba herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

24. Ağrı dan kimler var. Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? . Selamın aleyküm web siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 75

25. Çankırı merkezden ben banu. Selam siteniz inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 27-08-2021 21:08:42

26. Bu konu : ” Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 426

27. Merhaba web siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

28. Elazığ dan kimler var. Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? . selamun aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 295

29. Bu konu : ” Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , emin – 28

30. Bu konu : ” Zorunlu QR Kodlu Check-In’den Kaçınmak Mümkün mü? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 109

31. İzmir merkezden ben Hasan. Mrb sayfan süper ötesi çok güzel, sağolun 26-09-2021 20:14:14

Write A Comment